PDA

Zobacz pełną wersję : Podziękowania dla Zwiastun'a



mboy
20-12-2006, 14:08
Nie wiem kiedy ten człowiek obchodzi urodziny, ani imieniny...
ale powiem jedno trzeba mu podziękować za ogrom włożonej pracy.
Oczywiscie drobne błedy przy tłumaczeniu mogą sie zdażyć nawet tłumaczowi przysięgłemu.
Tym bardziej że ostatni art. "Zniknięcie Zwiastuna" (15-12-2006) brzmi groźne....

Kurcze wszyscy mu tyle zawdzięczamy, w końcu gdyby nie spolszczenia zapewnie jedynie 45% z nas tknęła by Joomla!(ę), czyż nie?

Where are you?

p.s.
~~Wesołych Świąt~~
Sekcja ds informatyzacji z SO -> Cię Pozdrawia !!!

Randal
20-12-2006, 15:29
Spokojnie Zwiastun będzie dostępny juz w piątek. Tak czy inaczej aż wstyd że potrzeba tragedii na taką miarę żeby złożyć zwiastunowi szczere wyrazy wdzięczności. Więc zobaczymy ilu zwiastun ma fanów hmm zasypcie ten wątek maaaasą podziękowań co?

A na koniec gdyby każdy kto nosi swoją wdzięczność zrobił dla joomla! (dla zwiastuna) choć 1% tego co on zrobil to by był o wieeele bardziej rad. :)

Dylek
20-12-2006, 15:57
45%? Hyh... 45% z tych 45% w ogole by nie wiedziala ze Joomla istnieje :P

Sova
20-12-2006, 22:43
Fakt.
Zwiastunowi życzymy szybkiego powrotu do sieci.
Polskim użytkownikom Joomla! gratulujemy Zwiastuna! (ee Żywca też...)
:D

zwiastun
21-12-2006, 13:01
Dzięki, jszcze trochę, niestey, założą mi neta dopiero 27 grudnia. W piątek jak się może uda.
Wszystkim zdowych, wesołych, spokojnych, dosich, smacznych, długaśnych, joomlawych Świąt i Roku, Dzieciątka ze wszystkim co ma dla Was najlepsze.

kedar
29-12-2006, 23:44
Polskim użytkownikom Joomla! gratulujemy Zwiastuna!Dobre :) Ale to prawda.
Przyłączam się do podziękowań i chylę czoła.

Rybik
30-12-2006, 00:37
Ja sam nie wiem gdzie i kiedy sie spotkalismy (to chyba jeszcze na TINPS) ale kiedystam poskutkowal instynkt pedagoga w Zwiastunie i metoda podsuwania mi roznych rzeczy, a to do tlumaczenia a do napisania czy konsultacji ogolnych zainteresowal mnie Joomla (jeszcze wtedy *mbo) na tyle ze wsiaklem. Zaluje tylko ze wieczne zyciowe zakrety nie pozwalaja mi sie bardziej przylozyc i kupa spraw lezy odlogiem.

(i przepraszam ze napisalem kiedys kreda na tablicy "gupi belfer" ... hehehe konkurs oglaszam, kto ten napis znajdzie :P)