PDA

Zobacz pełną wersję : Rejestracja i logowanie użytkownika w SobiPro



czarnyblack
15-03-2012, 16:45
Witam.

Chodzi mi o zarejestrowanie nowego użytkownika, który będzie dopiero po rejestracji (ewentualnie logowaniu, jeżeli ma już konto) dodawać nowe ogłoszenia samochodów. Nigdzie nie mogę znaleźć tej funkcjonalności. Albo jestem ślepy, albo jest ona dopiero za dopłatą? Dodałem już dodawanie wpisów przez gościa bez logowania, można też ustawić żeby mógł to widzieć dopiero zarejestrowany użytkownik, ale nie wiem gdzie ustawić tą rejestrację ; ] Czyli żeby po wejściu na stronę widniało pole do wpisania nazwy użytkownika i hasła, tego potrzebuję.

mr_jacek
19-03-2012, 11:05
Witam. Należy użyć modułu Joomla! o nazwie Logowanie i przypisać do jakiejś pozycji np. left. To taka podstawowa raczej kwestia...

nikszal
19-03-2012, 11:17
Nigdzie nie mogę znaleźć tej funkcjonalności. Albo jestem ślepy, albo jest ona dopiero za dopłatą?
Słusznie prawisz.
Pole profile field, podobnie jak pozostałe rozszerzenia do SobiPro dostepne są dla subskrybentów.
http://sobipro.sigsiu.net/download/fields/244-Profile-Field

neo_fox
20-03-2012, 16:08
Nigdzie nie mogę znaleźć tej funkcjonalności

Możesz sobie też zrobić punk w menu Joomla! do formularza dodawania wpisów tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Możesz sobie zmodyfikować template aby wyświetlał komunikat o konieczności logowania jeśli gość próbuje dodać wpis.
+ co napisał Nikszal.

mr_jacek
16-04-2012, 15:33
Używam Profile Field, przy dodawaniu wpisu uzupełniam użytkownika, hasło, pięknie rejestruje. Mam problem w momencie gdy chcę dodać drugi wpis, loguję się w Joomla (danymi podanymi podczas dodawania wpisu pierwszego) i gdy klikam dodaj-wpis odnosi mnie do edycji wpisu poprzedniego z kumunikatem
Możesz posiadać tylko jeden profil. Czy jest sposób by po zalogowaniu już nie było w edycji profilu, wpisywania hasła?