PDA

Zobacz pełną wersję : Przyporzadkowywanie artykulow w Menu nie mozliwe - brak okienka popup!



moonwalking
16-03-2012, 12:23
Czesc wszyscy,

od rana walcze z dziwna sprawa:

w menu kiedy klikamy na przycisk "wybierz arytkul" ("select article") chcac przyporzadkowac danemu punktowi menu jakis artykul, otwiera sie zawsze okienko popup w ten sposob, ze mozemy dokonac wyboru. Niestety u mnie zamiast okienka poup otwierana jest nowa strona z widocznymi tam artykulami. W ten sposob dodanie artykulu jest niemozliwe.

Moze ma ktos jakis pomysl? Wdzieczny za wszelka pomoc,

pozdrawiam Was serdecznie

Gall Anonim
16-03-2012, 12:29
Zmień przeglądarkę i nie dubluj postów.

moonwalking
16-03-2012, 12:34
Sorry, post pod JOOMLA 1.7 zamknalem. Nastepnie otwarlem jego tutaj. Fenomen opisany powyzej zachodzi u mnie bez wzgledu na uzywana przegladarke.

nikszal
16-03-2012, 12:35
Zmień przeglądarkę
... i podaj informacje wymagane w pkt. [A] Regulaminu (http://forum.joomla.pl/announcement.php?f=2&a=3).

EDIT

Możesz wyjasnić dlaczego instalujesz zabytkowy już dzisiaj Joomla 1.5 ?

moonwalking
16-03-2012, 12:43
Strona jest zbudowana prze laty bazujac na joomla 1.5 - nie dzisiaj. Post otwarlem w dziale "problemy z obsluga, zarzadzaniem": mam problem z obsluga, zarzadzaniem polegajacy na tym, ze brak okienka popup uniemozliwia dodanie artykulow. Problem ten istnieje niezaleznie od wyszukiwarki.

nikszal
16-03-2012, 12:56
Strona jest zbudowana prze laty bazujac na joomla 1.5 - nie dzisiaj.

... i podaj informacje wymagane w pkt. [A] Regulaminu.
Zajrzałes tam?

"Dotyczy ustawień środowiska instalacji Joomla (safe mode, ścieżka sesji, register globals itp.).

Link
...o ile to możliwe, podać link do strony z problemem.

Konfiguracja serwisu

...która wersja Joomla lub dodatku, skąd pobrane, jakie modyfikacje.

Konfiguracja serwera

...wersja PHP i SQL, podstawowe ustawienia - wyszczególnione w menu System-Informacje o systemie,"

moonwalking
16-03-2012, 13:01
Dziekuje ciao