PDA

Zobacz pełną wersję : niedziałający przycisk "read more"



Serafin
16-03-2012, 13:24
Ponieważ jestem nowy, wpierw witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

A teraz do rzeczy: na stronie głównej od jakiegoś czasu zniknęły mi wszystkie przyciski "read more" poza tym w pierwszym artykule. Można kliknąć jedynie w tytuł posta, kliknięcie w miniaturkę wywala error 500. Ponieważ nie zauważyłem tego, możliwe, że coś usunąłem niechcący...
W ustawieniach menu, artykułów globalnie jak i lokalnie wszystko jest ok, edytor JCE wstawia normalnie hr "read more", dodatek "read more" też włączony, joomla najaktualniejsza 1.5.25.

Czy ktoś ma jakieś pomysły? Z góry dziękuję i pozdrawiam!

nikszal
16-03-2012, 13:33
W ustawieniach menu, artykułów globalnie jak i lokalnie wszystko jest ok
Zajrzyj jeszcze raz do Preferencji artykułów (Przycisk „Więcej…» Pokaż) oraz sprawdź, czy w dodatkach Editor Button - Readmore nie jest (przypadkiem) wyłączony.

możliwe, że coś usunąłem niechcący...
to już chyba sam wiesz najlepiej...

Serafin
16-03-2012, 13:43
Sprawdziłem dla pewności, jest włączone "Pokaż". Editor Button - Readmore także załączony.

nikszal
16-03-2012, 13:53
Zrób kopię i nadpisz całego Joomla w aktualnej wersji.

Podrzuć link do strony.

Serafin
20-03-2012, 10:34
Witam ponownie.
Po weekendzie wróciłem do tematu. Nadpisałem całą Joomlę i niestety nic to nie pomogło zarówno w wersji pl, jak i en. Wcześniej próbowałem też nadpisania samego dodatku Readmore, ale też nic to nie pomogło.
Link do strony: www.handballzabrze.pl/ (http://www.handballzabrze.pl/)

ramiro
20-03-2012, 11:48
Z czystej ciekawości czy ta strona nie jest przypadkiem zrobiona poprzez Artisteer'a?

Serafin
20-03-2012, 12:07
Nie. Znalazłem go kiedyś na jakieś stronce z darmowymi themplami na wolnej licencji i dostosowałem pod własne potrzeby. Ale chyba rozumiem skąd to skojarzenie, sam też tak wpierw pomyślałem.
Artisteer fajny programik, zwłaszcza najnowszy, ale wciąż sporo błędów robi, choć na Joomli chyba jeszcze mi się nie zdarzyły.

Robster
20-03-2012, 12:14
Napisz jakie masz foldery w katalogu html swojego szablonu.

Serafin
20-03-2012, 12:19
tylko pliki:

index.html
modules.php
pagination.php

Robster
20-03-2012, 17:21
No to dziwne. Skoro nadpisałeś całą J! i nadal masz problem, to albo masz zainstalowany jakiś felerny dodatek, albo pominąłeś coś we wcześniejszych instrukcjach.

nikszal
20-03-2012, 18:02
Skoro nadpisałeś całą J! i nadal masz problem, to albo masz zainstalowany jakiś felerny dodatek, albo pominąłeś coś we wcześniejszych instrukcjach.

Powód może być bardziej prozaiczny i wspomniał o nim @Serafin


Znalazłem go kiedyś na jakieś stronce z darmowymi themplami na wolnej licencji i dostosowałem pod własne potrzeby.

Nie wyjaśnił, co zmienił w szablonie, co usunął, a co dopisał.
Zmień @Serafin szablon na standardowy i szukaj swojego przycisku 'Więcej'.

Przy okazji wyłącz moduł djmultitreemenu i sprawdź stronę, bo masz w nim błąd w skrypcie .js

Czas: 2012-03-20 17:58:25
Błąd: $empty is not defined
Plik źródłowy: http://www.handballzabrze.pl/modules/mod_djmultitreemenu/assets/js/djmultitreemenu.js
Wiersz: 28

Serafin
21-03-2012, 08:38
No to dziwne. Skoro nadpisałeś całą J! i nadal masz problem, to albo masz zainstalowany jakiś felerny dodatek, albo pominąłeś coś we wcześniejszych instrukcjach.

Odinstalowałem dwa ostatnio dodane dodatki, nie pomogło. Wszystko przejrzałem jeszcze raz i także bez zmian.


co zmienił w szablonie, co usunął, a co dopisał.
Zmień @Serafin szablon na standardowy i szukaj swojego przycisku 'Więcej'.

Szablon mam od początku i nigdy nie było problemów. Zmieniłem na domyślny i niestety nic, wciąż to samo


Przy okazji wyłącz moduł djmultitreemenu i sprawdź stronę, bo masz w nim błąd w skrypcie .js

Chętnie, ale jest odpowiedzialny za to wkurzające menu rozwijalne, którego innym sposobem zrobić nie umiałem. Ale dzięki, poszukam w kodzie, może uda mi się to naprawić.

Spróbowałem też wyłączyć wszystkie moduły, ale też nic to nie dało.
A teraz mega ciekawostka: właśnie wyłączyłem "Content - Auto Read More" oraz "Edytor - Przycisk Więcej" i... przycisk "więcej" działa! Także logik się schowała... Dzięki wszystkim za pomoc!