PDA

Zobacz pełną wersję : Joomfish - problem z tłumaczeniem artykułów na angielski



deilf
17-03-2012, 12:28
Witajcie,

Nie mogę poradzić sobie z pewną kwestią. Walczę już z tym problemem od tygodnia. Potrzebuję pomocy. Otóż przetłumaczyłam sobie kilka artykułów z polskiego na angielski. Gdy na mojej stronie przełączę się na język polski i gdy wybiorę dany artykuł z menu, a dopiero wówczas nacisnę na angielską flagę (przełączając się na jęz. ang.) - wówczas prawdłowo ładowane jest łumaczenie i dany artykuł wyświetlany jest po angielsku. Natomiast w sytuacji, gdy mam włączony język angielski i dopiero wówczas wybiorę dany artykuł z menu na stronie - wówczas pojawia się notka, że tłumaczenie nie jest dostępne. Czyli gdy mam włączony język polski i mam wyświetlony dany artykuł i dopiero wówczas przełączam się na jęz. ang (klikając opdowiednią flagę) - działa... Natomiast gdy mam włączony jęz. ang na stronie (nie mam odpalonego artykułu) i kliknę na link do tego artykułu w menu - tłumaczenie nie ładuje się.

Co może być powodem? :( Podpowiecie?

Z góry dziękuję

---------- Post dodany 17-03-2012 o 12:28 ---------- Poprzedni post był 16-03-2012 o 18:25 ----------

Witam, poradziłam sobie. Zamykam wątek. Rozwiązanie okazało się trywialne. Koncentrując się na tłumaczeniu artykułu zapomniałam kompletnie o przetłumaczeniu samego elementu menu, tak aby kierował do artykułu o odpowiednim ID. Wcześniej założyłam, że tak się stanie automatycznie i nie przyszło mi do głowy, że musze dokonać ręcznej zmiany. Pozdrawiam