PDA

Zobacz pełną wersję : Flagi języków



michalwro
18-03-2012, 04:29
Witam
Chciałem zapytać o możliwość zmiany wielkości flag językowych - nie chcę zbyt namieszać więc pytam :)
Gdzie to mogę zmienić.
Mam jesze jedno pytanie. Ponieważ muszę zrobić stronę w ok 11 językach to ciężko będzie zapanować nad wieloma stronami (mam na myśli tworzenie każdego artykułu osobno). Jest Joom!Fish ale nie działa w wersji 2.5.3
Czy jest jeakiś podobny dodatek, który pozwoli w jednym artykule dodać kilka tłumaczeń?
Pozdro.

PeFik
18-03-2012, 08:48
Ogólnie zgodnie z regulaminem powinieneś ograniczyć ilość pytań w jedym wątku, ale ok... póki moderator śpi :D

1) Tak można podmienić ikony, nie powinno być to trudne dla osoby która potrafi korzystać z dodatku Firebug i klienta FTP
2) A jak sobie to wyobrażałeś, że tłumaczenia same się zrobią? Możesz skorzystać z modułów Autotłumaczących a więc opartych na GOOGLE API, ale jakość średnia. Owszem można również wspomóc się dwoma różnymi rozszerzeniami

a) darmowy FaLang
b) komercyjny Josetta

Ogólnie szukaj tutaj: http://extensions.joomla.org/extensions/languages/multi-lingual-content

3) "który pozwoli w jednym artykule dodać kilka tłumaczeń?" - a w czym problem, wklejasz polskie, rosyjskie i inne tłumaczenia, tyle że każdy widzi wszystkie, więc chyba jeszcze się nie obudziłeś. Poza tym, jeśli nawet to każda wersja językowa miała by ten sam adres URL, pomyślałeś o tym?

Teraz sugerowałbym poświęcić kolejne 30-60 miniut na dokładne przeanalizowanie w/w odpowiedzi nim zadasz kolejne!