PDA

Zobacz pełną wersję : Księga wpisów poszukiwana



Barnebhuah
19-03-2012, 01:54
Witam. Celowo nie nazwałem tego księgą gości. Szukam możliwości tworzenia artykułów bez logowania użytkowników, bądź utworzenia księgi gości, która potrafiłaby zgrupować wpisy tych samych użytkowników i je podliczyć. Tak coś na kształt wspólnego logu, pamiętnika, jak zwał tak zwał. Przeryłem JED i pewnie jestem ślepy. Proszę o wskazówkę, kierunek poszukiwań, może być wskazanie gotowego rozwiązania.

Działam na home.pl, więc rzeźbię w Joomla 1.7, preferuję rozwiązania non-commercial.

Reasumując potrzebne są
1. Wpisy bez logowania, przez formularz.
2. Cztery pola (nick, e-mail, tytuł, treść), email administracyjnie, ukryty. Wpis wyświetlany jeśli e-mail i nick są spójne (z poprzednimi)
3. Możliwość wyświetlenia wpisów konkretnego użytkownika
4. Zliczanie i publikowanie liczby wpisów użytkowników

Podkreślam, musowo ma być bez logowania aby było to możliwie powszechne (starsi użytkownicy, itd). Wpisy miałyby być wprowadzane tak jak to ma miejsce przy księgach gości.

Liczę na konstruktywne wskazówki.

zwiastun
19-03-2012, 02:37
1. Tworzenie artykułów bez logowania jest możliwe w Joomla 2.5 (o 1.7 nie pisz już tutaj więcej, bo ta wersja jest jeszcze wspierana najwyżej przez tydzień; najwyższa wiec pora zaktualizować ją do 2.5.x)
2. Możliwość wyświetlania "wpisów" konkretnego użytkownika do zrobienia.
3. Można też próbować zrobić z K2
4.

Przeryłem JED i pewnie jestem ślepy.
Niekoniecznie masz problem ze wzrokiem. Po prostu chcesz czegoś, czego nie ma. A wtedy zostaje zrezygnować albo dział zleceń.