PDA

Zobacz pełną wersję : Review and Rating SobiPro



mr_jacek
19-03-2012, 10:57
Witam. To jest chore! Mam dodatek jak w temacie, miałem wykupione członkostwo w sobipro (droogie) - wygasło, ale żeby zainstalować review and rating potrzebuję kod do wklejenia w templatkę. Mam więc niby co trzeba, ale nie mam kodu. Więc szukam na stronie sigsiu i jest ładna dokumentacja z wyjaśnieniami http://sobipro.sigsiu.net/documentation/applications/186-Review-and-Rating-Application-Template-Edits, ale zonk!!! Żeby się coś dowiedzieć muszę mieć wykupione członkostwo za 60 EUR! Masakra, czy ktoś wdrażał Review and Rating i będzie tak miły podzielić się jakim poleceniem wywołać w details.xsl?

Bazyl
19-03-2012, 11:03
Proszę uzupełnić temat, by sugerował problem.

nikszal
19-03-2012, 11:50
Trzeba było kopiować dokumentację, póki miałeś dostęp do konta.

Klikaj na PW.

neo_fox
20-03-2012, 16:05
Witam. To jest chore!

Jak byś był grzeczniejszy to bym Ci napisał.
A teraz to mi się nie chce.

mr_jacek
20-03-2012, 16:23
Wybacz, faktycznie mogłem urazić kogoś, do Waszej pracy mam szacunek i zwracam honor. Tylko, moim zdaniem to trochę nie fair, że płacę, a następnie koło nosa może mi przejść dokumentacja, która i tak się nie przyda bez kupionych dodatków. Pozdrawiam...i przepraszam.

nikszal
20-03-2012, 17:17
Dobrym zwyczajem jest załączanie dokumentacji w pdf wraz ze ściąganym rozszerzeniem. Cena 60 euro chyba pozwala na ten wysiłek ze strony autora? Ja sobie ją skopiowałem, ale inni po upływie członkostwa pozostają z ręką w nocniku. Patrz przykład wyżej.

neo_fox
20-03-2012, 18:10
Cena 60 euro chyba pozwala na ten wysiłek ze strony autora?

To nie ma nic wspólnego z wysiłkiem tylko ze modelem biznesowym.
Nikt nikogo nie zmusza do kupowania subskrybcji i nikt nie ukrywa że dokumentacja jest tylko online.

Nota bene:

Dobrym zwyczajem jest załączanie dokumentacji w pdf

Kiedyś może i tak było. W dniu dzisiejszym wszyscy się z tego wycofują bo to taką dokumentację jest trudno aktualizować.


jakim poleceniem wywołać w details.xsl?
Co konkretnie?

balboa
17-03-2015, 15:57
Witam, dołączam się do tematu. Widzę ze troche przedawniont ale...
mam ten sam problem, domumentację jaką znalazłem to http://www.sobitemplates.com/files/st-resorts-template-guide.pdf, co nie za wiele można wynieść. Czy może ktoś podpowiedzieć jak zamieććić i w którym pliku " Review and Rating" na stronie. bee bardzo wdzięczny.