PDA

Zobacz pełną wersję : Logowanie



grzeesiek_r
19-03-2012, 20:15
Witam!

Odrazu mówię, że przeszukałem forum i zasotosowałem podane porady ale niestety nic nie działa. Mam 3 problemy. Pierwszy to taki że wszystko co mam w joomli mam zastrzezone więc trzeba podać hasło i użytkownika. Poniżej okna logowania są linki FORGOT_YOUR_PASSWORD i FORGOT_YOUR_USERNAME. Jak mogę je zmienić na język polski. Próbowałem w mod_login w pliku default.php ale to nie pomogło. Gdzie to mogę zmienić? Druga sprawa jak po wylogowaniu ze strony joomla przechodzić do wybranej przeze mnie strony? NIe włączając pozycji w menu Użytkownik
Logowanie - Zaloguj - Wyloguj? I 3 sprawa jak po opuszczeniu strony jako zalogowany, żeby autmatycznie system wylogowywał?

zwiastun
19-03-2012, 20:20
Klucze tekstowe masz w swoim szablonie (prawdopodobnie w nadpisanym module logowanie). Musisz je dodać do pliku językowego modułu Logowanie.
Do jakiej strony po wylogowaniu? - niejasne. W konfiguracji modułu są opcje Po zalogowaniu skocz do, Po wylogowaniu skocz do.
System wylogowuje automatycznie po czasie bezczynności określonym w konfiguracji globalnej.

PS
Czy w szkole nie nauczyli Cię stosowania akapitów?

grzeesiek_r
22-03-2012, 18:55
W szkole uczyli mnie stoswać akapity. Po prostu się spieszyłem. Dzięki za odpowiedź. NIestety pojawił się kolejny problem. Mam zainstlowanego DOCMana 1.4, i gdy przechodzę do tej składnicy plików to w Mozilli jest wszystko wysiwetla się dobrze na całym ekranie ale jak otworze to samo w IE9 to cała ta składnica jest ściśnięta i wychodzi na menu. Co jest nie tak, szukałem na forum ale nic nie znalazłem.

Dziękuję za pomoc

zwiastun
23-03-2012, 01:59
Proszę, stosuj się do Regulaminu - nowy temat=nowy wątek!