PDA

Zobacz pełną wersję : Joomshopping - nawigacja



Anna1
20-03-2012, 10:32
Mam problem z nawigacją Joomshopping. Dla swojej firmy zbudowałam stronę oparta na joomla 2.5 z katalogiem produktów opartym na joomshopping 3.5.1 z polską wersja językową. Adres strony http://www.theben.el-team.com.pl. Zauważyłam, że występuje problem z nawigacją: jeśli klikam na podkategorie wyświetlane w obszarze treści strony, to z pierwszą pozycją menu (kategorią w joomshopping) jest dobrze, jeśli kliknę w następnej kategorii (pozycji menu) podkategorie to przeskakuje mi na pierwsza pozycję menu (kategorię), którą otworzyłam (W przeglądarce Internet Explorer - cały czas przeskakuje na KLIMAT). Czyli jeśli zaczęłam przeglądać stronę od menu CZAS to wszystko jest OK w obrębie tej kategorii, jednak jeśli wejdę na kategorie ŚWIATŁO i tom kliknę na link np. czujniki obecności, to przeskakuje mi na kategorie CZAS w menu i widać to również na pasku JESTEŚ TUTAJ, klikając dalej na produkt, pokazuje zła ścieżkę na pasku JESTEŚ TUTAJ.

Problem ten nie dotyczy nawigacji poprzez menu, tam klikając podkategorie wszystko jest dobrze, pozycja jest "trzymana", ścieżka powrotu pokazuje prawidłowo.

Proszę nie odsyłać mnie na strony angielskie lub niemieckie. Nie znam języków obcych.

Anna1
02-04-2012, 12:21
Problemu nie został rozwiązany. Podkatalogi, które są utworzone w joomshopping umieszczę jako linki w artykule