PDA

Zobacz pełną wersję : Probelem z instalacją dodoatków



gim82
20-03-2012, 17:58
Zainstalowałem na serwerze Joomle w wersji 2.5.2 wszystko działa prawidłowo poza tym, że nie mogę dodkoanć instalacji żadnych dodoatków. Oczywiście sprawdziłem uprawnienia dla folderów tmo i log i to kilkukrotnie. Faoldery mają ustawione uprawnienia do zapisu i odczytu. Poprawiłem też ścieżki do tych folderów w pliku konfiguracyjnym na bardziej dokładne i nic to nie dało. Administrator serwera z którgo korzystam także nie potrafi mi pomóc. Tak więc nie pozostało mi nic innego jak zwrucić się do was o pomoc.

ramiro
20-03-2012, 18:33
Co instalowałeś i w jaki sposób?

gim82
20-03-2012, 19:17
Dziękuję za tak szybkie zainteresowanie. I przepraszam za zamieszanie. Krótko po napisaniu tego postu znalazłem informację o tym, że w panelu daministracyjnym Joomli możan sprawdzić uprawnienia dla folderów. Dokładnie wchodząć na Site->System Information->Directory Permissions okazało się, że u mnie nie wszystkie foldry posiadają odpowiednie uprawnienia. Okazało się, że foldry tmp i logs nie posiadają uprawinień do zapisu. Właśnie jestem w trakcie wyjaśniania tej sprawy z administrtorem bo w panelu daministracyjnym na serwerze wszystko wygląda dobrze. Oczywiście jak uda mi się ten problem rozwiązać to napiszę o tym w tym poście bo może komuś ta informacja się przyda.