PDA

Zobacz pełną wersję : 4 rozne spisy artykulow (wg. kategorii) na stronie



mark smith
21-12-2006, 00:15
Hej.
Mam na stronie kilka dzialow artykulow. Chce aby na glownej wyswietlaly sie oddzielnie kazdy dzial (kategoria), kazdy w innym module. Mam moduly wiadomosci (tam leci wszystko, albo tylko materialy statyczne) oraz "popularne". Zerknij na www.szkocka.com - maly potral inforamcyjny, na ktorym nie moge posortowac kategorii...

Dzieki z gory i sorki, jesli pytanie lamerski. Forum przeszuaklem, nic nie znalazlem - chyba ze zle szukalem :)

Sova
21-12-2006, 01:54
Jeśli chcesz np. wyświetlać popularne z danej kategorii - w Twoim przypadku x4 - to najzwyczajniej w Panelu Admina skopiuj moduł "popularne" a następnie przyporządkuj im odpowiednie numery kategorii.

faq:
Jak skopiować?
Zaznaczasz moduł przy jego nazwie po lewej, następnie z menu na górze wybierasz kopiuj.

Potem pozostaje już przydzielenie każdemu "nowemu" modułowi odpowiedniej kategorii artykułów.

mark smith
21-12-2006, 02:01
DZIEKI! Wiedzialem, ze to jest tak banalne, bo na forum nie bylo :D Uklony - Marek.

mark smith
22-12-2006, 17:08
a czy jest mozliwosc dodawania ilustracji do takiego spisu? Chcialbym dodawac fotke prz`y pierwszym z tematow w kolejnosci.... Jako ikona?

Marek
www.szkocka.com

Sova
22-12-2006, 18:09
Musisz poszukać na extensions.joomla.org - ze spolszczonym takim modułem się nie spotkałem.

mark smith
23-12-2006, 19:35
a nie da sie tak przebudowac pliku index.php aby wstawic modul wewnątrz istniejącego mudulu? W tym drugim module umieszczałbym fotki..

Sova
23-12-2006, 21:12
Moduł w module? Napisałem wcześniej - poszukaj modułu, który daje możliwość wyświetlania newsa/newsów z miniaturkami obrazków.