PDA

Zobacz pełną wersję : nie mogę się zalogować po instalacji



rafales
21-12-2006, 07:19
Panowie powiedzcie mi może dlaczego nie mogę się zalogować jako admin po świeżej instalacji na moim serwerku. Wszystko wrzucowne a zalogować się nie mogę. Aha i nie usunąłem pliku "i_INSTALLATION" jak pisze na końcu instalacji bo go na serwerze nie mam :(

Dylek
21-12-2006, 07:23
Nie plik, a katalog /installation

rafales
21-12-2006, 15:38
Nie plik, a katalog /installation

oki...usunąłem...a dalej i tak się nie mogę zalogować

nikszal
21-12-2006, 16:13
Sposób jest prosty: wyczyść swoją bazę lub ją usuń i ponownie utwórz, wykasuj wszystkie dane z pliku configuration.php, wgraj ponownie katalog installation i zacznij procedurę instalacji od początku. Proces trwa bardzo krótko i efekt murowany.

rafales
21-12-2006, 21:17
wykasuj wszystkie dane z pliku configuration.php

tylko jak to zrobić ?? :(

nikszal
21-12-2006, 21:52
Total Commander posiada funkcję edycji plików. Zaznacz plik configuration.php, a następnie wciśnij klawisz funkcyjny F4, zaznacz wszystko co jest w tym pliku i wykasuj. Nadpisz zmieniony plik na serwerze. A później to już bułka z masłem, czyli ponowna instalacja Joomla. Nie zapomij zapisać sobie wygenerowane hasło, bo znów będziesz miał problem.

W razie dalszych problemów pisz na gg 4599073.

rafales
22-12-2006, 08:44
Wielkie dzięki Nikszal dla Ciebie za pomoc na gg i w ogóle.

rafales
24-12-2006, 15:41
Wielkie dzięki Nikszal dla Ciebie za pomoc na gg i w ogóle.

no własnie :( Problem zniknął po pomocy NIKSZALA, ale dzisiaj znowu sie pojawił i nie mam pojęcia dlaczego.
Otóż wchodze na moją stronkę www.biznesgrupa.com i niestety ale kazda próba zalogowania się do portalu kończy się komunikatem, że nie mam wystarczających uprawnień do przeglądania witryny. Natomiast jeśli po wejściu na www.biznesgrupa.com i kliknę przed logowaniem na "strona główna" to loguje się bez problemu

Powiedzcie jak to raz na zawsze rozwiązać