PDA

Zobacz pełną wersję : Edytowanie wygladu produktu Virtue mart



Alone in The Dark
21-03-2012, 21:48
Witam
Chciałbym edytować notę produktu w Virtue mart. Chodzi mi o to by "Opis produktu" nie był pod zdjęciami, tylko obok zdjęcia po prawej. Virtue mart bedzie chodzil jako katalo wiec nie bedzie tam przycisku od koszyka ani "zapytaj o produkt.
Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki.

Jac
22-03-2012, 00:46
Zatem bez edycji/modyfikacji szablonu VM się nie obędzie. Zgaduję, że korzystasz z VirtueMart 1.1.x? Ale nie zgadnę już jakiego używasz szablonu, jak jest zbudowany. Nie odgadnę również adresu sklepu, o którym mowa.
Mogę za to wskazać domyślne miejsce w VirtueMart, w którym plik o który Tobie może chodzić, może się znajdować: /components/com_virtuemart/themes/default/templates/product_details/. W takim miejscu powinieneś szukać plików... W domyślnym szablonie VM pliki karty produktu mają nazwy podobne do tej flypage.tpl.php. Usuwasz w nim <?php echo $product_price ?> i <?php echo $ask_seller ?>. Zresztą wszystko jest w dokumentacji http://virtuemart.net/documentation/Developer_Manual/Modifying_the_Layout.html.
Wytęż się trochę i skorzystaj z pewnej bardzo popularnej wyszukiwarki.
Można sporo odpowiedzi znaleźć rozwiązujących twój problem.

Alone in The Dark
22-03-2012, 18:37
Przepraszam że tak mało informacji podałem. Wersja VM to 2.0.2
LInk do strony: odb.wardi.pl
Nie mogłem znaleść ścieżki /components/com_virtuemart/themes/default/templates/product_details/, pewnie od 2.0.x zmieniona jest.

---------- Post dodany o 18:37 ---------- Poprzedni post był o 14:12 ----------

Zapomniałem napisać że jakoś zrobiłem że opis jest obok produktu, lecz teraz mam rozjechany szablon. Stopka poszła strasznie w dół i nie mogę sobie z nią poradzić.