PDA

Zobacz pełną wersję : aicontactsafe - problem z wysłaniem formularza



AWu
22-03-2012, 12:10
Witam serdecznie,

mam problem z wysyłaniem formularza ze strony (http://plastnews.pl/index.php?option=com_aicontactsafe&view=message&layout=message&pf=1&redirect_on_success=&Itemid=142). Po wypełnieniu i naciśnięciu "wyślij" zaczyna "mielić" i nie wysyła:( Gdy nie wypełni się poprawnie wymaganych pól, tez "mieli" i w konsekwencji nie wyświetla komunikatu o niewypełnieniu pól. Formularz wysyła się bez problemu jedynie z komputera na którym pracuję.
Strona jest na Joomli 1.7.3
aicontactsafe Wersja 2.0.16.stable
hosting home.pl

Proszę o pomoc...może ktoś mi podpowie gdzie leży błąd lub co jest nie tak skonfigurowane.

Z góry serdeczne dzięki!

PeFik
22-03-2012, 22:59
1) hosting home - tu może być problem
2) a czy normalne systemowe e-maile wysyła, czy z kontaktowym też masz problem?


Gdy nie wypełni się poprawnie wymaganych pól, tez "mieli" i w konsekwencji nie wyświetla komunikatu o niewypełnieniu pól

Dziwne bo mi pokazał, więc może problem dotyczy twojej przeglądarki / komputera ?

5221
p.s.
Popracował bym nad wyglądem formularza, bo jest zbyt rozległy i mało konkretny.

AWu
23-03-2012, 08:28
Dzięki za odpowiedź!

Maile systemowe wysyła...tylko problem z tym formularzem nieszczęsny:(

Problem z wysyłką i komunikatami o błędnym wypełnieniu nie dotyczy mojego komputera ani żadnej z przeglądarek których używam, o problemie poinformował mnie właściciel strony, u niego wysyłka formularza nie działa, sprawdzałam to na kompie kolegi i jeszcze paru innych i też nie zadziałało.
W chwili obecnej nic mi nie przychodzi do głowy czemu tak się dzieje, może rzeczywiście to ten pechowy home.pl, jakoś mało przyjazny jest dla Joomli.

A co do formularz to dzięki za uwagi, ale to właściciel życzył sobie taką formę i tyle różnych pól;)

seba.adm
23-03-2012, 12:57
Witam.

@AWu, spróbuj swój problem rozwiązać wg sposobu opisanego tutaj: AiContactSafe - problem z obsługą wysyłki wiadomości (http://wiki.joomla.pl/index.php/Formularz_kontaktowy_aiContactSafe/Problemy)