PDA

Zobacz pełną wersję : Poziomy dostępu do witryny po rejestracji



vwbigfan
23-03-2012, 12:36
Witam!

Mam dość złożony problem i wydaje mi się że sytuacja jest nie do obejścia

Od początku:

Moja witryna to Joomla 1.7.5 + VIrtueMart 2.02 + Alpha User Points 1.7.2 + Community Builder 1.8


Witryna to system wymiany punktów na nagrody. Potrzebne do tego są VM + APU z procesorem płatności (AUP VM Payment Processor 2.0).

Wszystko działa pięknie natomiast problem jest z samą rejestracją itp. Otóż muszę założyć konta użytkownikom którzy zostają zaproszeni do udziału w programie. CommunityBuilder skonfigurowałem tak że po pierwszym logowaniu klient przenoszony jest na witrynę rejestracji w sklepie (jest proszony o uzupełnienie danych teleadresowych nip firmy itp.) Problem w tym że tam jest pole w którym musi zaakceptować warunki użytkowania i klient wymaga aby bez zaznaczenia go nie mógł przejść do innych zakłądek. Niestety nie wiem jak ograniczyć dostęp takiemu delikwentowi żeby bez rejestracji w VM nie miał możliwości przejścia na pozostałe strony witryny. W tej chwili jest tak że dostęp public ma tylko strona startowa i moduł logowania CB. Reszta modułów i zakładek jest dostępna z poziomu register (no a ja niestety mam zarejestrowanych klientów)...

Próbowałem stworzyć jakąś grupę użytkowników ale niestety w ten sposób nic nie wskóram :(

Wiem że problem jest dość złożony - chętnym do pomocy na PW utworze konto dzięki którym będą mogli się zalogować na stronie.