PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wyłączyć automatycznie tworzenie kategorii w Joomgallery po zalogowaniu?



sylwekb
23-03-2012, 13:39
Witam, czy ktoś spotkał się z takim problemem, że po zalogowaniu, rejestracji do Joomla automatycznie jest tworzona kategoria zdjęć w Joomgallery?
W sumie przeszukałem wszystkie ustawienia i nie wiem gdzie to można wyłączyć. Loguję się i wchodząc w kategorie Joomgallery od razu mam z automatu utworzona kategorię admin.


Joomla 1.5.2.5 + JoomGallery wersja 1.5.7.5 mod_joomimg 1.5.7.3

zwiastun
23-03-2012, 14:20
I w czym Ci to przeszkadza? Na czym polega problem?

sylwekb
23-03-2012, 14:29
Na tym polega problem, że na stronie po zalogowaniu się przez dowolnego użytkownika automatycznie tworzy się pusta kategoria zdjęć w Joomgallery i jest od razu opublikowana na stronie. Chciałbym to wyłączyć aby kategorie mógł dodawać np tylko administrator. Dzwina sprawa bo wcześniej takiej funkcji chyba nie było dopiero po aktualizacji Joomgallery do najnowszej wersji ale nie wiem bo nic na ten temat nie mogę znaleźć.

zwiastun
23-03-2012, 15:08
Czy dobrze rozumiem: gdy się ktoś rejestruje albo tylko loguje, to tworzona jest nowa kategoria w JoomGallery?

sylwekb
23-03-2012, 21:47
Dokładnie tak. Obszukałem wszystko ale nie mogę znaleźć. W sumie Joomgallery nie ma takiej funkcjonalności. Juz podejrzewam, ze jakiś bot mi się dokleił do strony ale nie mogę go zlokalizować.

---------- Post dodany o 21:47 ---------- Poprzedni post był o 15:45 ----------

Rozwiązanie problemu było banalne, a tyle się naszukałem, należy odpublikować dodatek User - AutoCreation of Categories