PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam pluginu do zaplecza - wyswietlanie artykulow wg. menu(s) - Joomla 1.5



Hansolo
24-03-2012, 02:18
Witam,

ktoś znalazł taki plugin (czy com itp), który spowoduje wyświetlanie ze od zaplecza (admina) artykułów
z podzialem na utworzone rozne menu

Czyli lista art. w Artykułach byla by nie luzem jak jest normalnie
tylko np. jako drzewo czyli w strukturze jak jest w menu i tez ktore sa stale raczej chowac (tzn. zwijac i rozwijac)
Chodzi o to ze jak jest np. 50-100 art to mozna jest pogubić i trzeba szukac chwile wybranego art. ktory sie np. gdzies na liscie.

np: zeby art os zaplecza TEZ byly wg. danego menu:

WIECZORY KLUBOWE
- Spotkania
- wieczory filmowe
- wieczory poezji

WIECZORY MUZYCZNE
- koncerty
- dyskoteki
- karaoke

WARSZTATY KLUBOWE
- plastyczne
- teatralne
- gitarowe

itp.

Napewno myslelicie nie raz o tym
;)

Hansolo
26-03-2012, 15:19
widze ze nikt tego nie uzywal albo czego takiego NIE MA
:)

nikszal
26-03-2012, 16:09
Sprawdź @Hansolo czy J 1.5 nie ma skutecznie działającej filtracji artykułów od strony zaplecza. Obiło mi się kiedyś o uszy, że jest.

...ktoś znalazł taki plugin (czy com itp), który spowoduje wyświetlanie ze od zaplecza (admina) artykułów
z podzialem na utworzone rozne menu
Proszę, wyjaśnij mi jaki widzisz związek pomiędzy kolejnością artykułów, a linkami w menu?
Artykułów może być 1000, a menu wcale nie musi istnieć.

Hansolo
26-03-2012, 17:46
jest tylko filtracja wg. kategorii i sekcji jak wciecie, mozna i tak...
ale trzeba by zakladac kag. kazdego modułu Menu osobno co jest uciazliwe np: dla pani Kasi, Basi... ktore dane wprowadzaja...
Przydaloby sie cos automacznego, ze widac odrazu w liscie Artykułów jaki art z jakiego menu pochodzi,


@nikszal - ale mozna miec np 40 art z menu i 10 luzem, i tak mam akurat

(Ps: pomocny natomiast okazal sie plugin Add to Menu ale to przy tworzeniu)