PDA

Zobacz pełną wersję : Sobipro nie działa pod Xampp



czarnyblack
24-03-2012, 14:39
Przenosiłem Joomla! z Jamp do Xampp, wszystko działa poza Sobipro. Część administracyjna działa, poza panelem kontrolnym, do sekcji można wejść, natomiast frontowa już nie. Wersja Joomla! 1.5.25, Sobipro 1.0.5, Xampp 1.7.7

Taki błąd dostaję:

Błąd serweraW witrynie wystąpił błąd podczas pobierania strony http://localhost/joomla/administrator/index.php?option=com_sobipro&task=panel. Może być ona wyłączona na potrzeby konserwacji lub nieprawidłowo skonfigurowana.Oto kilka propozycji:Ponownie załaduj tę stronę internetową później.Błąd HTTP 500 (Internal Server Error): Napotkano nieoczekiwaną sytuację przy próbie zrealizowania żądania przez serwer.

---------- Post dodany o 14:39 ---------- Poprzedni post był o 13:58 ----------

Usunąłem nawet komponent i gdy chcę zainstalować od nowa dostaję:


JFolder::create: Infinite loop detected
Ostrzeżenie: Nie udało się usunąć pliku
JFile::read: Unable to open file: 'W:\var\www\joomla\tmp\com_sobipro_1.0.5.tgz'
Unable to read archive

Warning: fopen(W:\var\www\joomla\tmp\com_sobipro_1.0.5.tgz) [function.fopen (http://localhost/joomla2/administrator/function.fopen)]: failed to open stream: No such file or directory in C:\xampp\htdocs\joomla2\libraries\joomla\filesyste m\file.php on line 246

nikszal
24-03-2012, 16:19
Warning: fopen(W:\var\www\joomla\tmp\com_sobipro_1.0.5.tgz) [function.fopen]
Spróbuj z formatem zip.

czarnyblack
24-03-2012, 16:59
Po zmianie na .zip dostaje taki komunikat:

JFolder::create: Infinite loop detected
Ostrzeżenie: Nie udało się usunąć pliku



I co dziwne, jak chcę zainstalować inne aplikacje, jest to samo.

nikszal
24-03-2012, 17:02
Co zmieniłeś - tylko rozszerzenie archiwum (z tgz na zip) czy format archiwum z tgz na zip?

czarnyblack
24-03-2012, 17:04
Wypakowałem pliki i od nowa spakowałem z rozszerzeniem .zip Ale jak mówię, w innych aplikacjach jest to samo z rozszerzeniem .zip

tomeekm
24-03-2012, 18:51
A właściwie to po co Ci ta przeprowadzka na XAMP, skoro na JAMP SobiPro działa bez problemów?:)

czarnyblack
24-03-2012, 19:14
Sobipro działa, ale maile do użytkowników już nie dochodzą, np. z przypomnieniem hasła itp. No chyba, że jest jakaś opcja żeby dochodziły?

loocek
24-03-2012, 20:50
problemem jest prawdopodobnie ścieżka dostępu, która w XAMPP powinna wyglądać tak:
W:\xampp\htdocs\joomla\tmp\...
przenosząc z JAMP nie zmieniłeś ścieżek w pliku configuration.php lub też możesz to zmienić w PA

EDIT:

prawdopodobnie dokładnie u Ciebie ma być:
C:\xampp\htdocs\joomla2\tmp\...

czarnyblack
24-03-2012, 21:37
Faktycznie może coś być na rzeczy, ale chwilowo zostawiam ten problem ba bok, bo jakimś cudem udało mi się na 000webhost zrobić żeby docierały maile, co prawda tylko gmail działa, ale jako praca czysto teoretyczna to wystarczy.