PDA

Zobacz pełną wersję : ADXML Gallery problem z modułem pod IE i Opera



kejczi
24-03-2012, 21:41
Cześć wszystkim.

Zainstalowałem niedawno moduł galerii (ADXML Gallery) pod Joomlą 1.7.3 i w moim zamyśle chciałem dzięki temu modułowi stworzyć 4 galerie poprzez skopiowanie modułu i potem przyporządkowanie ich w danych artykulach komendą loadposition.

Pod Firefoksem i Chrome wszystko śmiga ładnie tak jak chciałem, jednak pod IE i Operą jeśli z głównego menu galerii przejdziemy do konkretnej galerii, a potem będziemy chcieli zobaczyć kolejną to nie wiem dlaczego ale ładują się zdjęcia tej galerii którą widzieliśmy jako pierwszą i tak w każdej następnej.

Możecie to podejrzeć tutaj http://www.apus.opole.pl/fotografika/index.php/galeria

Ma ktoś jakiś pomysł?

gizmolek
05-11-2012, 22:13
Witam, mam identyczny problem :( udało się w jakiś sposób go rozwiązać ? Będę wdzięczny za informację.

Pozdrawiam

pixo
08-12-2012, 12:22
Mam rozwiązanie. Co prawda nie eleganckie, ale działa (przynajmniej w Joomla 1.5)
Należy poinstalować tyle klonów modułów ile będzie galerii.
Czyli najpierw rozmakować ZIP i pozmieniać:
W każdym klonie należy odpowiednio pozmieniac w plikach mod_adxmlgallery.php i mod_adxmlgallery.xml:
SlideShow_v2 na kolejne np. SlideShow_v3
mod_adxmgallery na np. mod_adxmgallery3
W mod_adxmlgallery.xml zmienić <name> i <description>
Pozmieniać nazwy plików mod_adxmlgallery.php na np. mod_adxmlgallery3.php, mod_adxmlgallery.xml na mod_adxmlgallery3.xml, slideShow_v2.swf na slideShow_v3.swf
Nastepnie spakowac do ZIP i zainstalować.
Pojawi się drugi ten sam moduł. Ja tak poklonowałem 6 razy i ładnie działa. Mam teraz 6 modułów tego samego modułu :)

gizmolek
10-12-2012, 14:14
Co prawda zrezygnowałem z tej galerii na rzecz innej ale wypróbuje :)
Dzięki ! :)

lordkm
28-12-2013, 15:16
Drogi Kolego!

Zmieniłem nazwy zgodnie z Twoimi wskazówkami. Mam problem. Pierwszy moduł wyświetla zdjęcia, przyciski nawigacji normalnie, drugi nie wyświetla ich wcale. Oba moduły mam w pozycji top 2. Czy potrafisz mi pomóc? Z góry dziękuje!

lordkm
28-12-2013, 17:09
Znalazłem rozwiązanie. Napotkałem kolejny problem, chciałbym aby obrazy w galerii były wyświetlane w pełnej szerokości. Jak zmienić wysokość i szerokość wyświetlanych obrazów? Ma ktoś jakiś pomysł?

Pozdrawiam