PDA

Zobacz pełną wersję : Rwcards ciagle ten sam blad



kober
17-01-2006, 17:40
Nie moge sobie poradzic z komponentem RwCards :/ obojetnie ktora wersje instaluje czy to 2.0 czy 2.1.2 ciagle mam ten sam blad gdy wchodze do zarzadzania kartkami :/

Unknown column 'p.checked_out' in 'on clause' SQL=SELECT p.*, u.name AS editor FROM jos_rwcards AS p, jos_rwcards_category LEFT JOIN jos_users AS u ON u.id = p.checked_out where p.category_id = '1' and jos_rwcards_category.id = '1' ORDER BY ordering, id, autor ASC LIMIT 0, 30

czy ktos moze spotkal sie juz z tym? Dodam ze autor niestety nie wie gdzie moze byc blad :/

Udalo mi sie zlokalizowac ze bedzie to w pliku admin.rwcards.php okolo linii 528 ale jak zmienic zeby bylo dobrze nie mam pojecia :/ moze ktos moglby pomoc? dodam ze nie chodzilo to zarowno na wersji 1.0.5 joomli jak i 1.0.7

Albo moze znacie inny dobry komponent do e-kartek?

big_krzysiek
07-02-2007, 11:03
witaj!

czy może udalo ci sie rozwiazac ten problem. zainstalowalem dzisiaj RwCards i mam ten sam komunikat.

jesli tak, prosze o pomoc...

lupe
03-05-2007, 21:34
Mam dokladnie ten sam problem. W dodatku kartki nie chcą sie wgrywać na serwer. Będe wdzięczna za pomoc.

Marcoo
14-11-2007, 10:19
Mam dokładnie ten sam kłopot.
Zainstalowałem komponent RW Cards, instalacja przebiegła pomyślnie. Utworzyłem kategorie, wczytałem grafikę do katalogu stories/cards. Niestety próba zarządzania kartkami kończy się komuniklatem:
Unknown column \'p.checked_out\' in \'on clause\' SQL=SELECT p.*, u.name AS editor FROM jos_rwcards AS p, jos_rwcards_category LEFT JOIN jos_users AS u ON u.id = p.checked_out where p.category_id = \'1\' and jos_rwcards_category.id = \'1\' ORDER BY ordering, id, autor ASC LIMIT 0, 30

Jednak to pole istnieje w tabeli - w załączeniu screen z phpMy Admin

Może ktoś zna rozwiązanie, widzę, że nie ja jeden mam ten kłopot.

floyd
14-11-2007, 13:38
Zainstalowałem na próbę (na localu - Joomla 1.0.13) rwCards 2.3.3 PL + captcha pobrany stąd. (http://www.joomlapl.com/component/option,com_remository/func,fileinfo/id,160/)
Utworzyłem katalog na media ...images/stories/cards, utworzyłem kategorię, wgrałem obrazy, utworzyłem kardkę (w podanej kolejności) i wszystko hula aż miło.

Marcoo
16-11-2007, 13:18
Zainstalowałem na próbę (na localu - Joomla 1.0.13) rwCards 2.3.3 PL + captcha pobrany stąd. (http://www.joomlapl.com/component/option,com_remository/func,fileinfo/id,160/)
Utworzyłem katalog na media ...images/stories/cards, utworzyłem kategorię, wgrałem obrazy, utworzyłem kardkę (w podanej kolejności) i wszystko hula aż miło.

Dzięki- ta wersja działa doskonale, bez zarzutu :). Polecam ją wszystkim, którzy mieli kłopoty z RW Cards.