PDA

Zobacz pełną wersję : Dodatek do komentowania z Facebook



ALEKSIEJ78
26-03-2012, 22:46
Nie wiedziałem gdzie wkleić temat, a więc pomyślałem, iż tu może być dobre miejsce. Nie szukam takiego dodatku tylko mam po prostu pytanie dotyczące wydajności takowych dodatków.

Czy według was wszelkie integrację z Facebook głównie właśnie możliwość dodawania komentarzy na stronie dzięki dodatkom jest dobry rozwiązaniem? Czy lepiej zostać przy starym dobrym JComments?

Sam, nie wiem co wybrać, właśnie aktualizuję cały site i się zastanawiałem nad taką formą komentarzy. Ma to swoje plusy:

Przyzwyczajenie (a nawet uzależnienie) większości ludzi o Facebook, a więc każda cecha podobna do tego portalu społecznościowego może wciągnąć odwiedzającego.
Możliwość szybkiego dodawania komentarzy logując się poprzez Facebook
Dobre jest również to, iż komentarze wyświetlają się na profilu użytkownika, a więc trafia do jego znajomych na Facebook
Możliwość głębszego poznania odwiedzających - wchodząc na ich profile etc...
Możliwość rozwoju Fan Page

Lecz oprócz tych wielu plusów jest jedna rzecz której nie jestem pewien i która może całkowicie zablokować chęć komentowania.

Czy aby na pewno użytkownik chce przestać być anonimowy?
Zostawiając zwykły komentarz poprzez np JComments odwiedzający jest anonimowy, nie przedstawia się, nikt nie poznaje jego imienia ani nazwiska, niewidoczne jest jego zdjęcie. Natomiast poprzez takie komentarze automatycznie wyświetlają się jego profilowe dane z FB oraz ludzie mogą przejrzeć jego profil.

Czy ma ktoś może doświadczenie z tą formą integracji z Facebook oraz czy jest ona efektywna ?

Pozdrawiam

PeFik
27-03-2012, 12:24
Wystarczy na JED poszukać, a wierz mi, że są takie integratory!

ALEKSIEJ78
27-03-2012, 14:27
Wystarczy na JED poszukać, a wierz mi, że są takie integratory!

Ale ja dobrze wiem, że są takowe integratory, aż takim próżniakiem nie jestem by nie szukać zanim zadam pytanie na forum :) Napisałem to na samym początku:


Nie szukam takiego dodatku tylko mam po prostu pytanie dotyczące wydajności takowych dodatków.