PDA

Zobacz pełną wersję : Bład przy dodwaniu menu



Uroczy
21-12-2006, 22:41
gdy próbuje dodać nową pozycje w menu pojawia mi sie okno bez danych a z zainstalowanych dodatkowych komponentów mam joomla fish i zoom gallery

http://wedrownicy.pl/help.jpg


Włączyłem wykazywanie błędów i wywaliło mi następujące w tym oknie co w linku




Notice: Undefined variable: name in /virtual/pl/h2/uroczy/wedrownicy/administrator/components/com_menus/admin.menus.php on line 768

Notice: Undefined variable: descrip in /virtual/pl/h2/uroczy/wedrownicy/administrator/components/com_menus/admin.menus.php on line 769

Notice: Undefined variable: group in /virtual/pl/h2/uroczy/wedrownicy/administrator/components/com_menus/admin.menus.php on line 770

Notice: Undefined variable: name in /virtual/pl/h2/uroczy/wedrownicy/administrator/components/com_menus/admin.menus.php on line 768

Notice: Undefined variable: descrip in /virtual/pl/h2/uroczy/wedrownicy/administrator/components/com_menus/admin.menus.php on line 769

Notice: Undefined variable: group in /virtual/pl/h2/uroczy/wedrownicy/administrator/components/com_menus/admin.menus.php on line 770

Notice: Undefined variable: name in /virtual/pl/h2/uroczy/wedrownicy/administrator/components/com_menus/admin.menus.php on line 768

Notice: Undefined variable: descrip in /virtual/pl/h2/uroczy/wedrownicy/administrator/components/com_menus/admin.menus.php on line 769

Notice: Undefined variable: group in /virtual/pl/h2/uroczy/wedrownicy/administrator/components/com_menus/admin.menus.php on line 770

Notice: Undefined variable: name in /virtual/pl/h2/uroczy/wedrownicy/administrator/components/com_menus/admin.menus.php on line 768

Notice: Undefined variable: descrip in /virtual/pl/h2/uroczy/wedrownicy/administrator/components/com_menus/admin.menus.php on line 769

Notice: Undefined variable: group in /virtual/pl/h2/uroczy/wedrownicy/administrator/components/com_menus/admin.menus.php on line 770

Notice: Undefined variable: name in /virtual/pl/h2/uroczy/wedrownicy/administrator/components/com_menus/admin.menus.php on line 768

Notice: Undefined variable: descrip in /virtual/pl/h2/uroczy/wedrownicy/administrator/components/com_menus/admin.menus.php on line 769

Notice: Undefined variable: group in /virtual/pl/h2/uroczy/wedrownicy/administrator/components/com_menus/admin.menus.php on line 770

stone
24-12-2006, 20:51
Co jest na tym obrazku bo mi się nie otwiera?
Czy dodawanie linków działało czy od początku tak jest?
Jaka wersja Joomli?

Uroczy
24-12-2006, 23:06
błąd jest w chwili gdy próbuje zrobic menu nowe obrazek juz jest bo czyściłem serwer żeby zainstalować nową joomle ale błąd sie powtarza

stone
25-12-2006, 20:20
Ten błąd był już poruszany na forum, dotyczy braku interpretacji plików xml z polskimi znakami przez serwer. Na razie nie ma na to rozwiązania poza inastalcją joomli z www.joomlapl.com gdzie admin jest oryginalny.
Czy mógłbyś podać konfigurację sowjego serwera?
gdzie, jaki system, jakie php, jakieś główne ustawienia

Uroczy
25-12-2006, 22:35
juz się udało wystarczyło zaktuallizować joomle do 1.0.12 :)

stone
25-12-2006, 23:48
Zobaczymy jak bedzie jak wyjdzie wersja PL:) Wkrótce

Rybik
26-12-2006, 03:29
a php 5 i/lub register_globals nie generowalo podobnych bledow ?

Uroczy
26-12-2006, 11:25
zmienne globalne mam wyłączone a co do 1.0.12 pl to chyba zostanę przy angielskiej wersji dla świętego spokoju :P a co do polonizacji już obie trochę przetłumaczyłem nie urywając polskich znaków ani polskiego kodowania :)

Rybik
26-12-2006, 14:34
wez polski plik jezykowy frontendu z 1.0.11 :)

Uroczy
26-12-2006, 16:06
a próbowlaiscie użwyać Moduł "c panel mail:" na Hostingu active24 oni uzywają SquirrelMail ale za chiny nie mogę znalęść dobrego url