PDA

Zobacz pełną wersję : Dodawanie komentarzy pod wpisami Sobipro. Jcomments nie działa, co zamiast niego?



czarnyblack
27-03-2012, 20:58
Witam.

Pilnie potrzebuję jakiegoś komponentu, który po integracji z Sobipro umożliwiałby dodawanie komentarzy pod wpisami. Chciałem zintegrować Jcomments, ale nie wiedziec dlaczego mi nie działa. Polecacie jakiś inny komponent? Swój problem opisałem w tym temacie http://forum.joomla.pl/showthread.php?62412-Wiele-opinii-komentarzy-do-jednego-wpisu&highlight= Jeżeli nikt mi tam nie pomoże co do tamtego komponentu, to chciałbym wiedzieć czym mogę go zastąpić?

Winnetou
27-03-2012, 21:19
SobiPro ma własny plugin do komentowania i oceniania - tyle że płatny. Ale darmowego rozwiązania chyba nie znajdziesz i to jeszcze takiego co by spełniało wszystkie Twoje wymagania.

czarnyblack
27-03-2012, 23:25
A możesz powiedzieć jak on się nazywa? Tylko, że właśnie chyba da się zintegrować Jcomments z Sobipro bez żadnych opłat. Skoro tutaj napisał, że ten sposób działa http://blog.tomcio.eu/integracja-sobipro-z-jcomments/#comment-58 Może spróbuję na Joomla! 2.5, tylko dużym minusem będzie to, że chyba nie ma mojego szablonu strony pod 2.5

---------- Post dodany o 21:25 ---------- Poprzedni post był o 19:26 ----------

Nie wiem czy dobrze się doszukałem, ale czy do sobipro trzeba mieć jakiś płatny plugin, żeby po edycji tych plików móc dodawać komentarze pod ogłoszeniami?

nikszal
28-03-2012, 08:18
Zadziwiasz mnie @czarnyblack swoim uporem, jadowitym gadem w kieszeni i... lenistwem.
Wystarczy zajrzeć na stronę SobiPro, by znaleźć to, czego potrzebujesz.

Integracja SobiPro z jComments http://sobipro.sigsiu.net/download/applications/97-JComments-Integration

To, że wykonujesz projekt strony wcale nie oznacza, że obejdzie się bez kosztów. Na projekt też trzeba zarezerwować budżet, który się zwróci po ukończeniu przedsięwzięcia.

czarnyblack
28-03-2012, 09:18
U mnie jedyne co się zwróci to ocena w indeksie. Nic więcej. Już zrobiłem to integrując Sobi2 i Jcomments... za darmo ; ] I tym oto sposobem nie wydając ani grosza jakoś osiągnąłem swój cel. Ja wole pokombinować, posiedzieć do 5-6 rano przy komputerze, niż bezmyślnie wywalić kasę, której i tak chwilowo nie mam.

neo_fox
28-03-2012, 09:34
Ja wole pokombinować, posiedzieć do 5-6 rano przy komputerze, niż bezmyślnie wywalić kasę.

Strasznie wysoko się cenisz: do 5 czy 6 rano to przynajmniej 6, 8 godzin.
Aby mieć dostęp do integratora wystarczy pakiet za 30 EUR. Wynika mi że godzina twojej pracy nie jest warta więcej niż 5 EUR.
Chyba babcia klozetowa więcej zarabia.

Pomijając fakt że:

Już zrobiłem to integrując Sobi2 i Jcomments.

Masz teraz umierający komponent na umierającym CMS'sie.

nikszal
28-03-2012, 09:38
Jaki cel osiagnąłeś tracąc niepotrzebnie masę czasu na poszukiwanie darmowego serwera pracującego jak profesjonalny i stosując stare jak świat rozszerzenia, do których nie masz wsparcia technicznego?

Na polskim forum sobi pytałeś o problem z brakiem powiadomień (notyfikacje), ale odpowiedź dostałeś ode mnie na tym forum. Jeśli wyłożysz się na jakimś problemie w sobi2, to na autorskim, darmowym forum na odpowiedź będziesz czekał do zimy. Swoją drogą zastanawia mnie fakt posiadania przez Ciebie aplikacji Notifications bez wykupionej subskrypcji SobiPro. Cuda podobno się zdarzają, bo to Ty napisałeś

I tym oto sposobem nie wydając ani grosza jakoś osiągnąłem swój cel.

neo_fox
28-03-2012, 09:41
Swoją drogą zastanawia mnie fakt posiadania przez Ciebie aplikacji Notifications bez wykupionej subskrypcji SobiPro.

Pewnie już na warezach leży ... z wirusami albo może nawet bez :podstep:

czarnyblack
28-03-2012, 09:44
Ale panowie się czepiliście. Nie robię tego dla bóg wie jakiej korporacji. Ta stronka ma spełnić funkcjonalność podczas prezentacji u mojego wykładowcy. Czyli pokaże co i jak w 2 minuty i tyle. Jak dla mnie to co mam, w zupełności wystarczy.

Barnebhuah
08-04-2012, 01:48
noe_fox, byt kształtuje świadomość, Twoja klozetowa dla mnie to marzenie zarobkowe. Mogłeś sobie schować w kieszeń tę wypowiedź. Do życia nie potrzebne są tylko zarobki, ale i nieco polotu i wyczucie smaku w obyciu z innymi, której tu zabrakło. Uważam, że członkostwo SP jest za drogie. Bronze nie daje dostępu do aplikacji oceniania, a silver...

Jako, że forum to miejsce nie tylko dla bogatych, ale także tych mniej zamożnych acz bardziej kombinujących, poszedłem tropem sugerowanym przez czarnyblack. Czy ktoś ogarnia kwestie, bo nie poszło mi do końca jak trzeba i potrzebuję pomocy

neo_fox
08-04-2012, 10:48
Barnebhuah: Pomijając fakt że Twoja wypowiedź niczego knokretnego nie wnosi to argumenty są idiotyczne.
To że Ciebie na to nie stać na zakupienie mercedesa nie zaczy że mercedesy muszą być tańsze. Socjalizm się nie sprawdza.
Mamy bardzo wielu klientów z Polski co znaczy że wielu Polaków na to stać. Skoro Ciebie nie stać to raczej Twoja wina.
I skoro ciebie nie stać to nie rozumiem dlaczego ja mam do tego dopłacać.

A jak Ci się nie podoba zawsze możesz skorzystać jomDirectory za marne 199 EUR na miesiąc. Nota bene polski produkt.