PDA

Zobacz pełną wersję : Attention no standard shopper group set - VirtueMart 2.0.2



strona
28-03-2012, 22:26
Witam serdecznie.
Mam następujący problem z modyfikacją problemu..trochę to śmiesznie brzmi...

Mianowicie chciałem chciałem usunąć problem: Attention no standard shopper group set...

Wszedłem w phpmyadmin i zacząłem edytować: UPDATExxxx_virtuemart_shoppergroups SET `default`=2 WHERE `virtuemart_shoppergroup_id`=1;

Podczas, gdy dałem wykonaj wyskakuje:

#1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'xxxx_virtuemart_shoppergroups SET `default`=2 WHERE `virtuemart_shoppergroup_id' at line 1

O co chodzi?

---------- Post dodany o 20:57 ---------- Poprzedni post był o 20:56 ----------

PS: Wiem, był już taki temat. Ale mam z tym problemy...

---------- Post dodany 28-03-2012 o 08:17 ---------- Poprzedni post był 27-03-2012 o 20:57 ----------

Kiedy klikam na szczegóły produktu wyskakuje:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /components/com_virtuemart/views/productdetails/tmpl/default_relatedproducts.php on line 27

Patrzyłem na ten plik, ale kompletnie mam pojęcia co mam tam zrobić....

Proszę was o pomoc.. Bardzo długo schodziło mi przy tym sklepie.. Z pierwszym problemem uporałem się, ale z tym zielonego pojęcia nie mam...

---------- Post dodany o 20:26 ---------- Poprzedni post był o 14:11 ----------

To może dacie jakąś dobrą poradę..?

palyga007
28-03-2012, 22:36
@strona

Problem polega w gruncie rzeczy chyba na tym, ze VM w wersji 2.x nie jest jeszcze zbyt dobrze znany użytkownikom tego forum. Możesz spróbować na polskim forum VirtueMart
(virtuemart.pl bodajże).

Pozostaje Ci jeszcze możliwość umieszczenia ogłoszenia w dziale zleceń. Być może ktoś kto w tej chwili nie ma ochoty na dłubanie w tym za darmo, znajdzie odpowiedź za odpowiednim wynagrodzeniem.