PDA

Zobacz pełną wersję : Showplus modul problem



damwoj20
28-03-2012, 15:20
Witam... mam problem ze slajderem showplus... wstawialem go na dwie rozne strony na www.faunzoo.com chodzi bez zarzutu a na www.walykielce.pl cos jest nie tak... na ofercie i kontakcie chodzi a na zakladce klienci i stronie glownej nie chodzi... dodatek mootools jest wlaczony... co moze byc powodem??? POMOCY !!!

Gall Anonim
28-03-2012, 20:46
Panie producencie stron - "strefa witryn" - zerknij na różnice pomiędzy stronami - aż daje po oczach gdzie masz konflikt elementów strony - (i popraw może stopkę w zwierzakach - nawet artisteera trzeba umieć używać).
Pzdr

damwoj20
28-03-2012, 21:05
stopka w zwierzakach bedzie zmieniona ale pozniej bo jeszcze nie wszystko dograne... a jezeli chodzi o roznice w stronach to ich za bardzo nie widze... obie sa w pozycji top2 obie tak samo usatwione mootools wlaczony, a na faunzoo wszystko ok a na walach jest ok na ofercie i kontakcie a na stronie glownej nie dziala nie wiem dlaczego???

Gall Anonim
28-03-2012, 21:52
Chodziło mi tylko o strony witryny wałykielce

damwoj20
29-03-2012, 00:52
no ok... ale to nie zmienia stanu rzeczy ;/ slider dalej nie chodzi tak jak powinien... ;/ na stronie walykielce na stronie glownej i klienci nie chodzi a na ofercie i kontakt chodzi...

Gall Anonim
29-03-2012, 10:09
Okulista się kłania - czy naprawdę nie widzisz że na stronach które mają zablokowany pokaz nagłówkowy po lewej stronie masz ten cudownie obracający się wał korbowy - wyłącz ten moduł - może się mylę - ale stawiam na to że powoduje konflikt.
Pzdr

damwoj20
29-03-2012, 10:14
wal po lewej stronie nie robi nic zlego... to jest zwykly gif przy wylaczeniu slajder u gory dalej nie dziala...