PDA

Zobacz pełną wersję : Glosowanie w Pony Gallery



tommy45
17-01-2006, 19:24
Witam.

Chcialbym Was spytac czy mozliwe jest zrobienie ograniczenie glosowania do jednego dzinnie, bo aktualnie mozna glosowac kilka razy bez problemu :(

Pozdrawiam.

twoface
09-03-2006, 16:14
Mam identyczne pytanie. Szukałem na forum i nic nie znalazłem na ten temat.
Proszę o pomoc.

ajma
09-03-2006, 19:58
tez chciałbym wiedziec czy mozna ograniczyć ilośc głosowań

stone
10-03-2006, 08:09
Obawiam się, iż jako jest cisza w temacie to niestety nie da się tego zmienic. Byc może kolejne wersje bedą miały to poprawione

twoface
10-03-2006, 09:44
W opcjach napewno sie nie da. Trzeba zmodyfikować kod. Miałem nadzieję że ktoś to zrobił już u siebie na stronce i udostępni zmodyfikowany komponent.
Zwiastun pomóż.

Ps. Sam tez bede próbował. Najlepiej jak by było tak jak w zoom gallery ze glosować mogą tylko zarejestrowani użytkownicy, dodatkowo sprawdzał ip i zostawiał cookie.

twoface
14-03-2006, 10:54
Udało mi sie zrobić ograniczenie po IP i loginie. Dzięki temu z tego samego ip nie mozna oddac drugi raz głosu na dane zdjęcie. Nie może zagłosować też osoba o tym samym loginie. Zeby głosować trzeba być zalogowanym. Jeżeli koles nie jest zalogowany to wyświtla mu sie informacja ze musi sie zalogować zeby zagłosować.

Zmian trzeba dokonac w sub_viewdatails.php i sub_votepic oraz stworzyć dodatkowa tabele w bazie danych (najlepiej poprzez php my admin).
Minus jest taki ze tylko jedna osoba z jednej podsieci bedzie mogla zaglosować na jedno zdjecie. (jeżeli to nie odpowiada trzeba wyrzucic sekcje sprawdzania po ip. Tak też samemu zrobiłem.)