PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 2.5 i sobipro jak zr wpisy z podkategorii widoczne w kategorii głównej



przemek2300
30-03-2012, 13:28
Witam
Jak w temacie.
Problem jest taki że mam np kategorię komputery a w niej podkategorię internet. Jak dodam wpis do internet to widać go w tej kategorii oraz na str głównej katalogu ale już w głównej kategorii czyli komputery nie. Jak zrobić żeby wpisy z podkategorii były widoczne w kategorii głównej ? Szukałem w necie ale nic konkretnego nie znalazłem. W sobi 2 wystarczyło zaznaczyć 1 opcję ale tu jej nie ma. Kombinowałem że może by ustawić rzeby wpis był automatycznie dodawany też do głównej kategorii ale nie ma takiej opcji a przynajmniej nie znalazłem jej.

neo_fox
02-04-2012, 19:47
Zrób sobie plik section/view.ini wewnątrz wykorzystywanego szablonu z taką treścią:


[general]
template_type = "xslt"
css_files = "default"
entries_recursive = true

przemek2300
04-04-2012, 18:00
Dziękuję. Jak tylko będę miał czas wolny to przetestuję. Jeszcze pytanie jak zrobić aby obok nazw kategorii była pokazana ilość wpisów jakie w niej są ? To też jest w sobi 2 a w pro zniknęło.

---------- Post dodany o 18:00 ---------- Poprzedni post był o 15:36 ----------

// W jakim celu cytujesz sam siebie? bazyl

Sprawdzone. Niestety podany plik istnieje i wcale nie o niego chodziło. Ale i tak dziękuję bo pogrzebałem i dodałem ten plik do folderu category gdzie nie było pliku ini i się udało. Teraz wpisy widać i w kategoriach głównych. Jeszcze tylko gdyby ktoś podpowiedział jaką linijkę dopisać aby była widoczna ilość wpisów w danej kategorii to by wg było super :)

michoo_05
25-04-2012, 17:03
Dołączam się z prośbą o podpowiedź jak zrobić w SobiPro opcję wyświetlenia ilości wpisów przy kategori czy sekcji, znajdujących się wewnątrz.