PDA

Zobacz pełną wersję : problem z Playerem na stronie



Hiram
31-03-2012, 00:50
Joomla 1.7 , zainstalowałem
mod_miniradio|_v1.2_J1.7 , poprawnie skonfigurowałem ( na stronie wirtualnapolonia.pl (http://www.wirtualnapolonia.pl)) Program nie łaczy sie z radiem. Pytanie czy potrzebna jakas wtyczka dodatkowo czy w czym może być problem.Sprawdziłem wszystkie możliwe opcje linku do odbioru radia( gram w tym radiu) Czy ktoś miał może podobny problem bądź może polecić innego playera do radia? rzecz w tym ,że potrzebuje małego modułu nie rozbudowanego kombajna.

Robster
31-03-2012, 10:00
Joomla! 1.7, kolego już nie funkcjonuje w obiegu. Zainstaluj sobie Joomla! 2.5.x i jeśli dalej będziesz miał problemy, napisz.

Hiram
31-03-2012, 12:45
Dziękuje.... Gdyby jednak ktoś znał odpowiedź poproszę bo to dla mnie istotna sprawa. Wydaje mi się ,że część osób użytkuje starsze wersje joomli a nie przesiada sie od razu na nowe, zwłaszcza jak się ma spore serwisy i taka przesiadka jest dość trudna w oka mgnieniu. Pytanie zawarłem w prawidłowej części forum i postaram się powstrzymać od wycieczek osobistych...

zwiastun
31-03-2012, 14:24
@Hiram: masz prawo myśleć co chcesz i robić co chcesz. Wolność Tomku. Joomla 1.7 nie jest i nie będzie wspierany.
Odpowiedzi na pytanie o rozwiązanie problemu z Joomla 1.7 również nie uzyskasz, chyba, że przypadkiem.
Temat zamykam.
I zmartwię Cię zapewne informacją, że moderatorzy będą zamykać nowe wątki z problemami dotyczącymi przestarzałych wersji Joomla!.