PDA

Zobacz pełną wersję : JoomLeague - problem z pobraniem



zipper
31-03-2012, 23:19
Witam, czytałem o rozszerzeniu JoomLeague, do tworzenia tabel, wyników sportowych itp. No więc chciałbym to zainstalować w mojej witrynie. Wersji dla Joomla! 1.7 nie znalazłem, a ich oficjalna strona zawiera złośliwe oprogramowanie i dalej nie można wejść. No więc zwracam się do was z pytaniem, czy jest jakaś wersja do J! 1.7 w wersji PL, i czy jest gdzieś download ? Oczywiście znalazłem mod ale pod 1.5

ramiro
31-03-2012, 23:26
Z tego co się orientuje to nie ma do wersji 1.7 i wyżej. Może jeszcze tutaj (http://extensions.joomla.org/search?q=League) poszukasz czegoś innego z nazwy o interesujących Cie możliwościach.
Wersja Joomla! 1.7 nie jest już wspierana. Warto chyba pomyśleć o przejściu na Joomla! 2.5.3? :)

zipper
31-03-2012, 23:36
Zakupiłem szablon już za takie pieniążki, że jakoś nie opłaca mi się przejść, ponieważ wiążę się to też z przerabianiem szablonu. No więc, jeśli się to w jaki sposób przyda to strona o tematyce Piłki Ręcznej. Ale widzę JoomLeague najbardziej by się przydał

ramiro
31-03-2012, 23:42
Masz wiele możliwości. Możesz prosić o przerobienie szablonu (z resztą osoba, która Ci go robiła powinna zrobić to taniej) i szukać odpowiedniego komponentu lub zrobić downgrade co nie jest zalecane - nie ma sensu się cofać przy tak szybko rozwijającym się systemie. Możesz ewentualnie spróbować napisać własne rozszerzenie lub zlecić. Jednak na J1.7 to na prawdę nie ma sensu.

edit.
Możesz pokazać ten szablon?

Gall Anonim
31-03-2012, 23:58
Wspomaganie wersji 1.7 zostało zakończone
Zamykam