PDA

Zobacz pełną wersję : Wiadomości e-mail - VirtueMart 2.0.2



strona
01-04-2012, 11:51
Witam serdecznie.
Mam do was pytanie, gdzie mogę edytować wiadomości mail w VirtueMart 2.0.2, które przychodzą do klientów i w ogóle. Pozdrawiam serdecznie. Liczę na pomoc w waszej strony.

Gall Anonim
01-04-2012, 12:00
@Strona - jak treść to pliki językowe VM (pewnie siedzą w komponencie - nie wiem bo od jakiegoś czasu mam alergię na VM i 2.0.2 nie zgłębiałem a na wersjach komponentów dla 2.5 czasami są zmiany lokalizacji)
Ściągnij na lokal komponent i przeszukaj alt+f7 TC - no chyba że siedzą w typowych katalogach językowych.
Nie zdziwiłbym się natomiast gdyby była już opcja edycji bezpośrednio w VM (a czy w starszej wersji nie było takiej możliwości w konfiguracji sklepu?)
Kurcze muszę mniej masła jeść :)

strona
02-04-2012, 16:17
Witam.
Dzięki za odp. Ja mam już dość VM. Na pewno już z tego komponentu nie skorzystam. Może coś polecisz? Jednak chcę sklep dokończyć, gdyż bardzo długo nad nim pracowałem. Jednak jakby ktoś mógł mi pomóc, byłbym wdzięczny ;]

---------- Post dodany o 17:51 ---------- Poprzedni post był o 17:43 ----------

Głównie zależy mi na tym by znaleźć plik w którym mogę edytować wiadomość, która przychodzi po nowego użytkownika, gdyż muszę to trochę ogarnąć.
Nie wiem też dlaczego jak klikam " Rejestruj " to wtedy zarejestruje, ale nie pokazuję wiaodmości:

Info: Rejestracja zakończona!

Twoje konto zostało utworzone, lecz jest nieaktywne, szczegóły aktywacji przesłaliśmy na adres e-mail podany w formularzu. Aby się zalogować musisz aktywować konto klikając w specjalny odsyłacz wysłany na twój adres e-mail.


Tylko dopiero po tym jak wejdę na pocztę i kliknę w link by aktywować konto. To wtedy pokazuję się:



Info: Rejestracja zakończona!

Twoje konto zostało utworzone, lecz jest nieaktywne, szczegóły aktywacji przesłaliśmy na adres e-mail podany w formularzu. Aby się zalogować musisz aktywować konto klikając w specjalny odsyłacz wysłany na twój adres e-mail.



Dziękujemy za rejestrację. Twoje konto zostało uaktywnione. Możesz się teraz logować, korzystając z nazwy użytkownika i hasła podanych podczas rejestracji.



Proszę was POMOCY! Masę czasu włożyłem w ten sklep internetowy i wydaję mi się, że nie popełniłem żadnego błędu...

---------- Post dodany 02-04-2012 o 14:10 ---------- Poprzedni post był 01-04-2012 o 17:51 ----------

Naprawdę nie mam już siły... Problem mój polega na tym, że wcześniej nie było zamównień po kupnie produktu. Dałem > Narzędzia bazy i migracja > Kolejno Zainstaluj tabele lub w razie potrzeby aktualizuj je...
Oczywiście zadowolony jestem, bo zamówienia się pokazały.. heh ale tylko na chwile... wchodzę na stronę frontową a tu brak produktów... czym to może być spowodowane?

---------- Post dodany o 14:17 ---------- Poprzedni post był o 14:10 ----------

Aha zalogowani widzą produkty...

zwiastun
02-04-2012, 16:48
Nie płacz, tylko wyszukaj tekstów w plikach językowych. Tak trudno to znaleźć? Klawiatura Ci się zepsuła i nie możesz wpisać wyszukiwanego tekstu?

strona
02-04-2012, 17:44
Dobra.. Już sobie poradziłem z tym wiadomościami...ale co zrobić z wyświetlaniem się produktów dla niezalogowanych? wkurzam się bo już tyle pracy w to włożyłem i wszystko na marne... Zrobiłem :

Dałem > Narzędzia bazy i migracja > Kolejno Zainstaluj tabele lub w razie potrzeby aktualizuj je...

jestem bezradny...

---------- Post dodany o 15:40 ---------- Poprzedni post był o 15:38 ----------

Nie wiem dlaczego po tej czynności nie wyświetlają się produkty?

---------- Post dodany o 15:44 ---------- Poprzedni post był o 15:40 ----------

wyświetla się tylko jeden produkt: zerknijcie (http://e-arredi.pl/)

mgap
11-04-2012, 15:24
mam to samo http://migland.pl/komputery-i-serwis/komputery-poleasingowe-sklep tj nie moge wejsc w szczegoly i produkty widoczne tylko dla zalogowanych, ktos ma jakas koncepcje? z gory dzieki