PDA

Zobacz pełną wersję : artisteer 3 błąd modułów w pozycji user3



barmans
01-04-2012, 19:59
Witam

Niedawno zakupiłem Program Artisteer 3

Dotychczas używałem szablonu wygenerowanego przez starszą wersję artisteera 2.

Po instalacji szablonu na serwer wyeksportowanego z artisteera 3 do joomli 1.5 wystapiły nast. błedy:

1. menu poziome wyświetla się z błędem polegającym na przesunięciu w dół czcionki menu,

2. moduły włącznie z menu poziomym umieszczone w pozycji user3 zostają przesunięte w lewo poza szablon
5268

Zaznaczam że szablon stworzony w artisteer 2 wyświetla wszystkie moduły z pozycji user3 prawidłowo.
5269

Być może mógłby mi ktoś pomóc rozwiązać ten problem. Napisałem do artisteera lecz niestety brak odpowiedzi
pozdrwaim serdecznie

Gall Anonim
01-04-2012, 20:04
Stawiam na to że masz sformatowaną treść artykułów w wyniku przeklejenia jej bezpośrednio z edytora .np. word lub innej strony.
Pzdr

barmans
01-04-2012, 21:08
zgadza sie, zazwyczej artykuł jest wstępnie tworzony w wordzie i kopiowany
i to może mieć coś wspólnego z problemem, bo nie bardzo rozumiem dlaczego w szablonie z art2 jest OK a z art3 rozrzuca

---------- Post dodany o 19:08 ---------- Poprzedni post był o 18:18 ----------

"Gall Anonim" mozesz jaśniej co z tymi artykułami, co mają wspólnego z szablonem?

Gall Anonim
01-04-2012, 22:28
"Gall Anonim" mozesz jaśniej co z tymi artykułami, co mają wspólnego z szablonem?
Wczytaj czysty tekst lub z wykorzystaniem narzędzia do wklejania dokumentów z word'a dostępnego w panelu narzędziowym artykułu (taka ikona z literką W - jak brak to włącz w dodatkach tryb rozszerzony edytora) to wówczas będziesz wiedział.
Zasadniczo moja poprzednia odpowiedź zawiera już informację o która pytasz i skoro wskazałem na możliwość wystąpienia tej przyczyny raczej trudno mówić tu o jakimś indywidualnym przypadku.
Jak chcesz wiedzieć dokładnie to poczytaj na temat własnych stylów programu Word i całej reszty świata poza MS

PeFik
01-04-2012, 22:37
W woli przypomnienia, skoro nie czytałeś mojej książki, standardowo Word dokleja około kilku stron własnego formatowania. Wystarczy wkleić i kliknąć Pokaż źródło.
Skąd też jak zawsze sugeruje albo skorzystać z w/w rady, albo zainstalować edytor JCE i korzystać z opcji wklej "czysty tekst", wtedy nie będziesz musiał korzystać z notatnika.

barmans
02-04-2012, 21:20
wielkie dzieki za szybkie odpowiedzi
czyli jeżeli dobrze zrozumiałem to aby nie rozwalało szablonu powinienem kilkaset artykułów poprawić, wyedytować przez inny edytor ewentualnie korzystając z opcji wklej z worda :( troche czasochłonne
chyba lepszym rozwiązanie bedzie pozostanie przy obecnym szablonie ewentualnie wyeksportować w artisterze 2,
być moze jest inne rozwiazanie tego problemu?

a_m
02-04-2012, 21:43
książka PeFika nie ma nic do rzeczy; się nie kopiuje bezpośrednio z Worda

Gall Anonim
13-04-2012, 21:15
się nie kopiuje bezpośrednio z Worda
Nawet książki PeFika :obojetny: