PDA

Zobacz pełną wersję : Filtrowanie na stronie dodatek



martyna2902
01-04-2012, 21:49
Witam,
jestem laikiem jeśli chodzi o joomle. Obiecałam komuś zrobić na tym darmowym cms stronkę i nie wezme się do pracy póki nie znajdę jeszcze brakującego mi dodatku tzn. Fitrowanie z wyszukiwaniem. Chce aby dodatek po zainstalowaniu mógł mi pomóc w ustawieniu zbufdowaniu menu na podstawie którego klient może ustawić sobie kategorie lub rodzaj i dzieki temu wyświetlą mu się dane artykułu czy produkty. Proszę o pomoc. Dziękuję z góry :)

ramiro
01-04-2012, 23:40
jestem laikiem jeśli chodzi o joomle. Obiecałam komuś zrobić na tym darmowym cms stronkę i nie wezme się do pracy póki nie znajdę jeszcze brakującego mi dodatku tzn. Fitrowanie z wyszukiwaniem.
Skoro jesteś laikiem jak ujęłaś to jak masz zamiar stworzyć komuś witrynę? Tak z ciekawości pytam :)
Komponentów wyszukiwania jest do wyboru do koloru tutaj (http://extensions.joomla.org/search?q=search+filters). Masz w czym przebierać.

PeFik
02-04-2012, 09:36
Dlatego ludzie nie znając danego CMS obiecują innym, że zbudują na nim stronę? A potem Ja albo inne osoby muszą po nich poprawiać? Bo ktoś zostawił login "admin", albo inne babole? Przecież strona = wizerunek, czy poszła byś do fryzerki, która na tobie się nauczy robić fryzurę, albo co gorsza pofarbuje ci włosy?