PDA

Zobacz pełną wersję : [mod_php] Jak sobie z tym poradzić



adventure
04-04-2012, 17:22
Witam
Umieściłem plik php za pomocą modułu mod_php i opublikowałem go na stronie głównej. Zawartość pliku php to wyszukiwarka ofert turystycznych, gdzie klient aby dokonać rezerwacji musi przejść przez kilka kroków. Problem mój polega na tym, że przechodząc do kroku 2 rezerwacji wyszukiwarka wyświetla całą zawartość na stronie głównej, a chciałbym aby w kroku 1, gdy klient naciśnie przycisk "szukaj" został przeniesiony do kroku 2, ale już w nowym szablonie templatki stworzonym pod tą wyszukiwarkę. Czy jest jakiś sposób, aby przypisać do przycisku szukaj funkcję, aby przekierowała klienta do nowej templatki? Jeżeli tak, to proszę o wskazówki jak to zrobić (php dla mnie to magia). Chciałbym uzyskać taki sam efekt, jak działa standardowy moduł search pod joomlą.

Z góry dziękuję za pomoc.

---------- Post dodany 04-04-2012 o 15:22 ---------- Poprzedni post był 03-04-2012 o 16:45 ----------

Czyżby moje zapytanie pozostało bez odpowiedzi.

A może jest jakiś sposób, abym tą wyszukiwarkę przypisał do menu, a to menu do szablonu pod wyszukiwarkę, a ze stroną główną mógłbym ją jakoś powiązać, aby się na niej wyświetlała?