PDA

Zobacz pełną wersję : MODUŁ ANKIETA - pomoc



Pucky
23-12-2006, 14:03
Jak wstawić w tabeli po prawej stronie w szablonie behar ankietę wbudowaną w Joomla? Moduł jest włączony na publikację, więc nie wiem czemu się nie wyświetla. Jak był styl madeyourweb to wszystko było w porządku. Proszę też o informacje jak w tabeli wkleić kod html - np. skrypt java z ankietą tak/nie - bo jak wklejam za pomocą edytora html'a to się nie wyświetla. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam i życzę wszystkim wesołych, spokojnych, pełnych ciepła Świąt Bożego Narodzenia!

Pucky

Viking
28-12-2006, 14:49
admin > Witryna > Podgląd witryny > Pozycje modułów - zobacz jakie obszary modułów wyświetla szablon i umieść moduł sond w jednym z nich

Pucky
28-12-2006, 17:33
Już sobie z tym poradziłem, ale fajnie, że ktoś wreszcie odpisał. Temat można uznać za zamknięty.

Pucky
30-12-2006, 10:00
Temat jest o sondach, więc mam jeszcze takie pytanie. Czy można na stronie głównej umieścić jedną ankietę i w wynikach powybierać inne, ale tak, zeby tylko jedna sie wyświetlała. Ja robię, że publikuje jedną, ale reszta sie nie wyswietla w pasku na stronie wyników, a jak biore dwie do publikacji to obydwie sie publikują na str. głównej http://www.mjakm.go.pl/