PDA

Zobacz pełną wersję : Mam 3 pytania



matiz2500
04-04-2012, 00:41
Mam 3 pytania



Jak zrobić niewidoczny niebieski napis na samej górze mojej strony www.grawismeble.pl (http://www.grawismeble.pl) nie chce aby tam się pojawiał?
Jak usunąć tę malutką białą kreskę po prawej strony wychodzącą w stronę dołu od deski z prawej strony?
Chciałbym zrobić Galerie aby nie było białych obramowań lecz kolor tła, co musze zrobić i gdzie zmienić kody w jakim pliku?


Dziękuje z góry za pomoc

Bazyl
04-04-2012, 00:53
Witam,

Wszystko co napisałeś nie jest zgodne z regulaminem, ale niech tam...

1. Najprawdopodobniej masz to na sztywno w szablonie.
2. Template.css wiersz 37.
3. W ustawieniach foczki, na zapleczu.

Masz tam małą masakrę...

// p.s. Co ma dać usunięcie białego tła jesli rameczka na zdjęciu ma białą obwódkę?

matiz2500
04-04-2012, 01:54
napiszesz coś dokładniej, jestem nowy w tym temacie i nie umiem sie zabrac, prosze ciebie o dokłądne wyjasnie co gdzie i jak zmienic?

alex51
04-04-2012, 07:27
Dla nowicjuszy polecamy dokładniejsze zapoznanie się z materiałami dostępnymi na wiki.joomla.pl. Inną sprawą jest wątpliwa celowość zajmowania się osoby bez jakiejkolwiek wiedzy firmową stroną, faktycznie już istniejącą w sieci. Nie jest to korzystne wizerunkowo dla samej firmy, by totalny amator robił jej tak skuteczną antyreklamę, chyba, że robi to za przyzwoleniem firmy lub jej najbliższego otoczenia. Mimo wszystko współczuję właścicielom takiej sytuacji. Eksperymenty na stronie www najlepiej wykonywać w środowisku lokalnym i polecanym do tego celu jest narzędzie o nazwie JAMP.

PeFik
04-04-2012, 08:06
Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL
Nie ma jack fachowiec zajmujący się strona www.

Bazyl
04-04-2012, 09:09
Odpowiedziałem w temacie, który powinien wylądować w koszu i jak widać był to błąd...
@matiz2500, na forum jest dział zleceń.