PDA

Zobacz pełną wersję : Drobna modyfikacja JA Submit



eh69
23-12-2006, 16:44
Ja Submit pozwala na dodawanie artykulow do wybranej kategorii, a w przypadku gdy uzytkownik nalezy do grupy x sa automatycznie publikowane.

Chcialbym, zeby artykuly dodane do kategorii News automatycznie byly dodawane na strone startowa (bez ustawienia tego przez admina) w formie bloga.

Nie znalazlem zadnego modulu ktory by wyswietlal bloga ktorej z kategorii na stronie startowej, wiec pomyslalem o modyfikacji kodu. Problem jest jednak taki, ze kompletine nie znam PHP...

Moglby mi ktos pomoc?

Skrypt musialby sprawdzic czy kategoria do ktorej uzytkownik chce poslac artykul ma ID x, jesli tak to musialby dodac wpis do tabeli jos_content_frontpage do kolumn content_id wpisac id artykulu, a w ordering wpisac 1 i z tego co zauwazylem do wszystkich pozostlaych dodac 1, tak zeby osttatnio dodany artykul wyswietlal sie najwyzej...

Mysle, ze taka modyfikacja przydala by sie nie tylko mi... :)

Viking
28-12-2006, 14:54
za stronę startową jest tak naprawdę odpowiedzialny pierwszy link w mainmenu... więc możesz tam umieścić zamiast com_frontpage po prostu bloga z kategorii - stracisz (?) jednak wtedy możliwość publikowania na stronie startowej wybranych artykułów z innych kategorii...