PDA

Zobacz pełną wersję : Po rejestracji i zalogowaniu usera, prosi o aktualizacje hasła.



Boski90
08-04-2012, 22:32
Witam
Mam dziwny problem który pojawił mi się dzisiaj, wcześniej wszystko działało. Mianowicie po zarejestrowaniu się użytkownika i po pierwszym zalogowaniu, system prosi o ponowne wpisanie hasła i zapisaniu zmian.
System rejestracji był na komponencie CB. Moduł logowania zainstalowanego z joomla był wyłączony. No i po wpisaniu danych w zamontowanym module CB Login, pokazuje się formularz z pustymi polami na hasło ze standardowego modułu obsługi użytkowników. Wygląda on tak
5309

Dodam że Joomla jest spolszczona.
Odinstalowałem CB i moduł CB_Login. Włączyłem standardowy moduł i na nim jest to samo. Gdy pojawia się ten formularz, to nie da rady się wylogować, ani nic się nie dzieje po wciśnięciu Anuluj.
Wiecie może jak to naprawić by hasło było zapamiętywane w bazie danych i nie pytał system o aktualizacje jego? Przeszukałem wszystkie opcje na zapleczu ale nic. Dodam że gdy się wpisze ponownie hasło i się wyśle to przy ponownym logowaniu już nie pyta o hasło.