PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł templatek



fredy1
10-04-2012, 10:30
Witam.

Poszukuję modułu, lub komponentu, czegokolwiek, chciałbym na swojej stronie umieścić coś a'la portfolio wykonanych prac.
Myślałem, żeby pod daną pozycją w templatce na stronie wyświetlało mi się kilka zrzutów stron internetowych, które wykonałem, a po najechaniu kursorem myszy mógłbym kliknąć, by przekierowywało mnie na tą stronę (ale wcześniej powiększało mi trochę ten screen).
Coś takiego jak np. na http://www.siteground.com/joomla-templates.htm.

Proszę o pomoc i pozdrawiam :)

big_krzysiek
10-04-2012, 10:44
Możesz poszukać na JED pod frazą portfolio (http://extensions.joomla.org/search?q=portfolio), jest tam kilka rozwiązań, zarówno darmowych jak i płatnych.

fredy1
16-05-2012, 09:39
Odświeżę tamt :) i pytanie: Jak mam zrobić screena całej templatki stront, którą wykonywałem, żeby była w miniaturowej wersji ??

zwiastun
16-05-2012, 10:27
I jakiej oczekujesz odpowiedzi? Jak się posługiwać klawiszem PrintSreen? Jak się posługiwać programem do obróbki grafiki? Żart?

fredy1
16-05-2012, 10:41
Akurat tego uczyć mnie nie musisz. Oczekiwałem kulturalnej odpowiedzi, a nie obraźliwej. Są programy do robienia "zrzutów" stron i templatka w miniaturowej wersji wygląda idealnie, a ta, której sam zrobię printscreena i nawet trochę podciągne w programie graficznym nie daje takiego efektu. Więc trochę wyrozumiałości, przyszedłem tutaj po pomoc.

zwiastun
16-05-2012, 13:39
Dalej sobie żartujesz. I strasznie obrażalski jesteś. A skoro tak, to pozwól, że i ja Cię Twoim sposobem pouczę. Publiczne zwracanie komuś uwagi (na dodatek bezpodstawne), że wypowiedź jest niekulturalna albo obraźliwa jest wyrazem braku kultury.
O wyrozumiałość prosisz? Więc bądź łaskaw najpierw ze swej strony wykazać odrobinę empatii i samodzielności.
O programy do wykonywania zrzutów ekranu zapytaj wujka Google. Odpowiada kulturalnie i jest wyrozumiały. Tu pomagamy sobie rozwiązywać problemy z obsługą Joomla!.

fredy1
16-05-2012, 15:33
Nie jestem obrażalski , przepraszam też potrafię powiedzieć :), będę "kombinował" dalej.

PeFik
16-05-2012, 15:38
Są programy do robienia "zrzutów" stron i templatka w miniaturowej wersji wygląda idealnie, a ta, której sam zrobię printscreena i nawet trochę podciągne w programie graficznym nie daje takiego efektu.
A ja zawsze myślałem, że ręczna robota lepsza niż z automatu. A style CSS i CSS3 zrobią całą oprawę graficzną, więc ?

Owszem widziałem, ba nawet korzystałem z usługi online, która robi zrzuty ekranu stron, ale ma jedną wadę, w zależności od wielkości minatury kosztuje mniej lub więcej $. Poza tym dziś jest tam twoja strona, a za rok inna (inny wykonawca np. ja), bo on to odświeża co jakiś czas. hehehe

Gall Anonim
16-05-2012, 18:40
@fredy1 - to może wstawisz na swoje stronie link do tego wątku - a klienci będą walić drzwiami i oknami.
UPS

ramiro
16-05-2012, 22:15
Jeśli chcesz coś takiego jak dałeś w linku to po prostu zainstaluj sobie galerię, w której daj zdjęcia jako witryny. Miniatury będziesz miał wykonane automatycznie.