PDA

Zobacz pełną wersję : Sigplus kilka zdjęć pod jednym



damian302
13-04-2012, 13:52
Witam.

Zainstalowałem dodatek Sigplus na J!2.5, wszystko pięknie śmiga, ale potrzebuję zrobić taki myk, że w artykule jest widoczne 1 zdjęcie, ale po kliknięciu na nim otwiera się cała galeria składająca się np. z 5 zdjęć. Przeczytałem dokumentację udostępnioną przez twórcę http://hunyadi.info.hu/en/projects/sigplus/settings i na tyle, na ile ją zrozumiałem nie znalazłem rozwiązania mojego problemu.

Proszę o pomoc
damian302

P.S. Efekt taki miałem jak tworzyłem stronę kiedyś na J!1.5 z wykorzystaniem multithumba ale niestety na razie nie ma go dla J!2.5

---------- Post dodany 13-04-2012 o 13:52 ---------- Poprzedni post był 12-04-2012 o 15:08 ----------

Dobra trochę posiedziałem przeczytałem bardziej zrozumiale dokumentację i znalazłem to o co mi chodziło.

Po pierwsze i najważniejsze należy włączyć Sigplus w dodatkach(plugin) a nie w modułach(tu może być nawet wyłączony i mi działa dalej). Wszelkie ustawienia Sigplus'a należy zmieniać właśnie w dodatkach.

To tak są dwie drogi do tego efektu co chciałem:
GLOBALNA, czyli ustawienie w opcjach dodatku "Maksymalna ilość obrazków w podglądzie". Klikałem tak ale to było w module i mi to nie zadziałało a jak włączyłem już dodatek(plugin) zapomniałem o tym ustawieniu pisałem ten temat.

INDYWIDUALNA, czyli wpisanie takiego czegoś {gallery maxcount=1}folder_galerii{/gallery}, gdzie 1 oznacz liczbę obrazków widocznych na podglądzie

Mam nadzieje, że się to komuś przyda i pozdrawiam
damian302

P.S. Temat do zamknięcia