PDA

Zobacz pełną wersję : Brak możliwości zapisania ustawień modułów



Tomis
12-04-2012, 18:00
Problem dotyczy 2 modułów z joomlart ja news pro oraz ja news front page. Po przeniesieniu strony do home.pl nie mozna zapisać ustawień modułów - nie działają przyciski zapisz i zastosuj. Inne moduły działaja poprawnie. W konsoli błędów pojawia się informacja:

<script type="text/javascript">
function submitbutton(pressbutton) { document.adminForm.task.value = pressbutton; if(pressbutton == 'apply' || pressbutton == 'save'){ japarams2.saveProfile(); } else{ document.adminForm.submit(); }Ma ktoś pomysł co z tym zrobić?PS Support joomlart poinformował, że problem z chmod. Zmieniłem na zalecane przez nich ustawienia. Niestety, zmiana nie rozwiązała problemu. Reinstalacja modułów również.

a_m
12-04-2012, 18:49
Wybacz, ale nie jesteśmy supportem home; tutaj (http://home.pl/pomoc) uzyskasz potrzebne informacje

a_m
12-04-2012, 22:42
Na życzenie @Tomis:otwarte - proszę bardzo

Tomis
12-04-2012, 22:50
Temat do zamknięcia.
a_m miał rację. Faktycznie błąd leżał po stronie hostingu. Zwracam honor.



Uprzejmie informujemy, ze niedogodnosc zostala wyeliminowana. W tym celu wykonane zostaly nastepujace czynnosci:- wylaczenie w panelu administracyjnym home.pl automatycznego dodawania do skryptu kodu statystyk stat.pl- przekierowanie domeny na katalog glowny serwera, a nastepnie umieszczenie w nim pliku .htaccess realizujacego przekierowanie na podkatalog- zmiana nazwy podkatalogu w zwiazku z powyzszym- ustawienie poprawnej wartosci zmiennej livesite w pliku konfiguracyjnym joomla