PDA

Zobacz pełną wersję : Profil



LaMus xD
13-04-2012, 15:06
Witam, mam problem/ pytanie, Jak wlaczyc/ustawic by kazdy zarejstrowany osobnik mogl edytowac swoj profil

laciaty
13-04-2012, 15:30
po zalogowaniu może ma :Twoje danePełna nazwa: * Użytkownik: * Hasło: (opcjonalnie) Powtórz hasło: (opcjonalnie) Adres email: * Powtórz adres email: * Podstawowe ustawieniaEdytor (opcjonalnie) Strefa czasowa (opcjonalnie) Język witryny (opcjonalnie) Wyślij lub Anuluj każdy zarejestrowany user wiec w czym problem

LaMus xD
13-04-2012, 15:32
A okej to 2 pytanie jak ustawic by po zalogowaniu Opcja zaloguj zmienila sie na profil?

laciaty
13-04-2012, 15:58
jest jakiś skrypt do tego czy tez kod, robiłem to jakieś 2 lata temu więc nie pamiętam dokładnie, poszukaj :) jeśli cos znajdę na ten temat do dam znac

LaMus xD
13-04-2012, 17:15
Szukalem ale nie moge znalesć wie ktos jak to zrobic?

Gall Anonim
13-04-2012, 20:04
A okej to 2 pytanie jak ustawic by po zalogowaniu Opcja zaloguj zmienila sie na profil?
A.po pierwsze - naruszenie regulaminu: jeden problem = jeden wątek
B. po co komplikujesz skoro może sobie zrobić menu użytkownika dostępne tylko dla zarejestrowanych
C. możesz zrobić link widoczny tylko dla zarejestrowanych odnoszący się do profilu - itd, itp
no i obecnie profil może zawierać standardowo:
Dane w profilu użytkownika
Adres 1:
Adres 2:
Miasto:
Województwo:
Państwo:
Kod pocztowy:
Telefon:
Strona WWW:
Ulubiona książka:
O mnie:
Warunki korzystania:
Data urodzenia:
Pzdr

LaMus xD
13-04-2012, 21:57
ale chodzi o to by Po zalogowaniu, zniknol modul rozwijajazy okno do zalogowania sie

Gall Anonim
13-04-2012, 22:08
A to ciekawe, bo po zalogowaniu zostaje mi tylko witaj ..... i wyloguj - nic więcej - żadnego okna logowania