PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd na stronie



skrypi
13-04-2012, 18:32
Witam
Mam taki problem. Wszystko do tej pory na mojej stronie chodziło dobrze, aż dzisiaj odwiedzam stronę i widzę dziwne komunikaty:

DB function failed with error number 145
Table './swiatnaw_serwis/jos_vvcounter_logs' is marked as crashed and should be repaired SQL=SELECT MAX(time) FROM jos_vvcounter_logs
DB function failed with error number 145
Table './swiatnaw_serwis/jos_vvcounter_logs' is marked as crashed and should be repaired SQL=INSERT INTO jos_vvcounter_logs (time, visits, guests, members, bots) VALUES ( 1334334568, 6, 5, 1, 0 )

Moja strona to: swiatserwisow.pl

Czym ten błąd jest spowodowany ? nic nie zmieniałem w żadnych funkcjach, dodaje tylko ogłoszenia. Proszę o pomoc

Gall Anonim
13-04-2012, 22:14
is marked as crashed and should be repaired
Przetłumacz sobie powyższe i sprawdź co się stało w tabeli BD - tylko zanim zaczniesz tam eksperymenty zrób kopie Bazy Danych

skrypi
14-04-2012, 00:55
Ale dlaczego tak się stało ??? skoro nigdzie nie grzebałem. Ponoć samo się nic nie robi.

---------- Post dodany o 00:47 ---------- Poprzedni post był o 00:14 ----------

Zrobiłem kopie bazy danych i wszedłem do phpMyAdmin i odnalazłem swiatnaw_serwis/jos_vvcounter_logs
i teraz jak to naprawić ? Poniżej przedstawiam dokładny widok tabeli. I co dalej ???
5325

---------- Post dodany o 00:55 ---------- Poprzedni post był o 00:47 ----------

Temat do zamknięcia :) Wszedłem tam i w sumie nic nie zmieniałem ale ważne, że się naprawiło :)

Gall Anonim
14-04-2012, 07:13
nigdzie nie grzebałem

nic nie zmieniałem

się naprawiło

Cuda, cuda ogłaszają :D