PDA

Zobacz pełną wersję : Wyświetlanie listy produktów



sasiad
25-12-2006, 13:06
Witam,
Czy może mi ktoś powiedzieć, jak ustawić virtuemart tak, aby po wybraniu kategorii lista produktów pojawiała się np w 2 kolumnach kosztam prawej kolumny? (kolumna ta znika, aby lista produktów się ładnie wyświetlała). Teraz pojawia sę w 1, i przy dużej ilości produktów jest ona dość długa. Sposób wyświetlania domyślam się że zmienia się w pliku shop.browse.. , ale nie wiem jak ustawić, aby prawa koumna zniknęła.

Pozdrawiam

aczeki
29-08-2007, 13:02
musisz pokombinować w pliku browse_1 w lokalizacji

administrator/components/com_virtuemart/html/templates/browse/

pozdr

ainow
29-08-2007, 15:05
musisz pokombinować w pliku browse_1 (...)

To jednak trochę mało - w browse_x.php można sobie ustawić sposób wyświetlania pojedynczego produktu. Wcześniej trzeba:

1. Sprawdzić, czy templata pozwala na ukrycie prawej kolumny (w ustawieniach odpowiednich modułów trzeba wykorzystać " Umieść na stronach | w pozycjach menu"). Jeśli kolumna ładnie się chowa, trzeba tak ustawić moduły prawej kolumny, żeby nie pokazywały się po wybraniu pozycji menu dotyczących sklepu.

2. W konfiguracji VM w zakładce "Strona" w opcji "Domyślna liczba produktów w rzędzie" wpisać "2" (lub inną cyfrę w zależności od tego, ile ma być kolumn z produktami).

3. Żeby lista produktów na karcie "Browse" nie była za długa, należy wykorzystać paginację ustawiając ilość produktów, które mają być pokazywane na jednej stronie. (np. w konfiguracji Joomla!, zakładka "Witryna", opcja "Pozycji w wykazach:").

I to by było na tyle. :)

keran
21-07-2008, 14:38
Ja mam inny problem, jak ustawić aby dla różnych grup klientów pokazywany był różny browse?
Podejrzewam, że trzeba rozdłubać kod bo w ustawieniach vm 1.1.1 nic nie znalazłem.