PDA

Zobacz pełną wersję : Dopasowanie ID userów pod wybrane artykuły.



JooDo
14-04-2012, 13:38
Witam. Ostatnio ( z własnej głupoty ) zaproponowałem, aby 130 użytkowników miało własne nazwijmy to profile. Z tym, że to nie tak dokońca profile. Chodzi o 3-4 artykuły, które wyłącznie użytkownik o indywidualnym ID mógłby czytać. Oczywiście admin i super admin też, lecz nie koniecznie.

Opisując jeszcze przejrzyściej...
Mamy np: zakładkę " szkoła " .. pan X wchodząc w tą zakładkę widzi zdjecie szkoły, a pan Y wchodząc w zakładkę " szkoła " widzi foto Pameli Anderson :)

Oczywiście wyłącznie użytkownicy zalogowani mieliby takie mozliwości, bo to do nich kierowane są działy i stąd wiem, że jest 130 użytkowników i wiecej nie będzie.

Proponując to kientowi myślałem, że trzask prask i będzie po bólu, ale tak zdziwiłem, gdy zaczeło mi wyskakiwać na testowych to samo, że szkoda mówić.

Oczywiście stronę odwiedza wiele.. wiele wiecej osób, ale nie ma możliwości logowania - takie załóżenie.

Z góry powiem, że nie ma możliwości dobrania płatnych pluingów i wtycznek bo miało być to wykonane w ramach joomli na ID, a nie wiem jak to zrobić. Kombinowałem z 10 godz. - tylko strata czasu.

Jeśli macie jakieś sugestie, pomysły.. każdy na miarę złota.

Pozdrawiam