PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z aktulizacją VM 2.0.4



strona
14-04-2012, 19:43
Witam serdecznie.
Mam problem z aktulizacją VirtueMart 2.0.4. Pobrałem paczkę zaktualizowało się, ale wszędzie widać: undefined
Jeśli wejdę w konfiguracje w VM to wyskakuję komunikat:Uwaga, ścieżka dla towarów elektronicznych jest pusta, ze względów bezpieczeństwa należy wskazać folder, który będzie niedostępny po wpisaniu jego adresu URL w przeglądarce. Należy też utworzyć wewnątrz folder invoices. Pamiętaj, aby zawsze przechowywać dane wrażliwe w sposób bezpieczny. Ścieżka do katalogu głównego serwisu to Ścieżka dla plików - towarów pobieranych

Nie mam pojęcia o jakie ścieżki co i jak..


---------- Post dodany o 13:31 ---------- Poprzedni post był o 11:56 ----------

Dobra. Później coś tam wpisałem jakąś ścieżkę, ale teraz pokazuje się: Ostrzeżenie Ścieżka dla plików - towarów pobieranych to ZŁE ustawienie, ze względów bezpieczeństwa jest bardzo ważne, aby folder znajdował się w ścieżce, która nie jest dostępna z poziomu przeglądarki, należy też utworzyć w bezpiecznej lokalizacji folder o nazwie invoices dla przechowywania faktur. Rekomendowana ścieżka dla Twojego systemu, to: /home/xxxxxx/xxxxxxx

Więc skopiowałem :"/home/xxxxxx/xxxxxxx" do :

Ścieżka dla plików - towarów pobieranych: /home/xxxxxx/xxxxxxx
Ścieżka obrazków dla towarów pobieranych: /home/xxxxxx/xxxxxxx

I dalej to samo..

---------- Post dodany o 13:51 ---------- Poprzedni post był o 13:31 ----------

Wpisałem /home/public_html/ i niby nie ma już tego komunikatu, ale za to jest undefined dodam do tego jeszcze, że zniknęły mi produkty, został tylko jeden.. Prawda że dziwne i strasznie nie zrozumiałe..

---------- Post dodany o 17:32 ---------- Poprzedni post był o 13:51 ----------

Z poprzednim problemem się uporałem... teraz jak zwykle kolejny. Jak jestem w formularzu rejestracyjnym to nie mogę przejść do kategorii produktów, jedynie mogę do : promocje oraz polecane produkty... Proszę was pomóżcie mi.

---------- Post dodany o 17:43 ---------- Poprzedni post był o 17:32 ----------

Ale przecież pisać sobie mogę a i tak odp nie uzyskam...