PDA

Zobacz pełną wersję : TinyMCE nie działa Style



compu.pl
26-12-2006, 17:07
Co zrobić aby działał wybór style(rozwijane menu styli) w Operze i FF nie działa tylko w IE działa.

compu.pl
26-12-2006, 17:26
Mam podobny problem jak na http://www.forum.joomla.pl/forum/showthread.php?t=6258 tylko że w IE pokazuje się.

absolon
30-12-2006, 02:18
u mnie też piszący zaczęli się skarżyć na tę dolegliwość.
nie działa pod FF i Opera, w IE ok.
na razie nie znalazłem rozwiązania, może ktoś już sobie z tym poradził?

compu.pl
30-12-2006, 15:15
u mnie też piszący zaczęli się skarżyć na tę dolegliwość.
nie działa pod FF i Opera, w IE ok.
na razie nie znalazłem rozwiązania, może ktoś już sobie z tym poradził?
Tak samo ja nie znalazłem rozwiązania na razie , nie wiem czemu nie działa skoro w kodzie edytora jest ok. Chyba nikt nie wie jak rozwiązać ten problem:(

absolon
31-12-2006, 21:05
Tak samo ja nie znalazłem rozwiązania na razie , nie wiem czemu nie działa skoro w kodzie edytora jest ok. Chyba nikt nie wie jak rozwiązać ten problem:(

Częściowo rozwiązałem problem. Tzn. na zupełnie nowym, czystym profilu Firefoxa widzę listę ze stylami. Niestety czyszczenie obecnego profilu (cache, wszystko, przeglądałem nawet rozszerzenia) nie daje pozytywnego rezultatu, ciekawe czemu hmm...
Jeżeli ktoś chce "na szybko" wypróbować to wystarczy zamodyfikować skrót do uruchomienia Firefoxa:

"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -ProfileManager

Wywołuje okienko w którym możemy założyć nowy profil, a potem wygodnie wybierać przy starcie który profil ma zostać załadowany - osobiście od lat praktykuje to rozwiązanie współdzieląc Firefoxa z małżonką :)

compu.pl
01-01-2007, 13:10
Częściowo rozwiązałem problem. Tzn. na zupełnie nowym, czystym profilu Firefoxa widzę listę ze stylami. Niestety czyszczenie obecnego profilu (cache, wszystko, przeglądałem nawet rozszerzenia) nie daje pozytywnego rezultatu, ciekawe czemu hmm...
Jeżeli ktoś chce "na szybko" wypróbować to wystarczy zamodyfikować skrót do uruchomienia Firefoxa:

"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -ProfileManager

Wywołuje okienko w którym możemy założyć nowy profil, a potem wygodnie wybierać przy starcie który profil ma zostać załadowany - osobiście od lat praktykuje to rozwiązanie współdzieląc Firefoxa z małżonką :)

Faktycznie dzięki, problem rozwiązany
Masz plusika :)