PDA

Zobacz pełną wersję : kursy walut itp na portlau



rafales
27-12-2006, 09:31
Witam.
Mam taką małą prośbę.
Chciałbym aby na moim portalu codziennie były aktualne kursy walu, indeksów giełdowych itp. Wiem np z której witrynki to wziąć, ale nie wiem jak to uruchomić na moim portalu. Jełśi możecie to napiszcie jak to mogę zrobić

pozdrawiam

Sova
27-12-2006, 11:36
Co do kursów walut - to jest moduł wyświetlający kursy z portalu Money.pl, natomiast pozostałe możesz wkleić w nowy, utworzony przez Ciebie moduł.
Jak będziesz wstawiał skrypt nie zapomnij w Panelu Administracyjnym->konfiguracja wyłączyć edytor tekstu.

rafales
27-12-2006, 12:16
Co do kursów walut - to jest moduł wyświetlający kursy z portalu Money.pl, natomiast pozostałe możesz wkleić w nowy, utworzony przez Ciebie moduł.
Jak będziesz wstawiał skrypt nie zapomnij w Panelu Administracyjnym->konfiguracja wyłączyć edytor tekstu.

a możesz dać jakieś namiary na to czy musze sam szukac ? :)

rafales
27-12-2006, 12:22
tzn może nie sam link, bo to już znalazłem, ale jeśli możecie to napiszcie po krótce gdzie i jak go umieszczać ? :)

Sova
27-12-2006, 19:04
Tak jak napisałem, wyłączasz edytor w panelu konfiguracyjnym, tworzysz nowy moduł, w nim wklejasz odpowiedni kod, a potem moduł publikujesz tam gdzie chcesz aby był wyświetlany.

rafales
04-01-2007, 18:21
właśnie zabieram się teraz za prace zmierzające do ostatcznego uruchomienia portalu i forum, ale nie wiem jak i gdzie zainstalowac modół kursów walut pobrany z tej strony (http://www.joomla.pl/index.php/index.php/component/option,com_remository/Itemid,15/func,select/id,3/orderby,2/page,3/)

Możecie powiedzieć do jakiego katalogu na serwerze wrzucić ten i inne moduły, które chce dodac ?

Sova
05-01-2007, 05:10
Sorka, ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem - pytasz jak zainstalować moduł?