PDA

Zobacz pełną wersję : Uddeim - zmiana grypu użytkowników upoważnionej do wysyłania wiadomości



Kamilo
22-04-2012, 10:30
Witam

Niestety nie znalazłem nigdzie tego wątku.

Mam pytanie czy jest możliwość zmiany gdzieś w ustawieniach lub w pliku -> grupy użytkowników, która może wysyłać wiadomości ?

Standardowo, można by to zmienić w module lub dodatku poprzez prawa dostępu, ale nie mogę znaleźć takiego dla uddeim, który odpowiada za wysyłanie wiadomości.

Pozdrawiam

MadMadox
22-04-2012, 22:46
W uddeim, w zakładce Blokowanie możesz zablokować grupy użytkowników, które nie mogą otrzymywać wiadomości. Blokujesz te co Ci nie są potrzebne.
W ustawieniach modułu ustawiasz widoczność na Special i wszystko hula. Oczywiście musisz edytować prawa dostępu w grupie special aby grupa przez Ciebie wybrana mogła taki panel widzieć.

Mam nadzieje, że to pomoże.

Kamilo
23-04-2012, 14:05
W uddeim, w zakładce Blokowanie możesz zablokować grupy użytkowników, które nie mogą otrzymywać wiadomości. Blokujesz te co Ci nie są potrzebne.
W ustawieniach modułu ustawiasz widoczność na Special i wszystko hula. Oczywiście musisz edytować prawa dostępu w grupie special aby grupa przez Ciebie wybrana mogła taki panel widzieć.

Mam nadzieje, że to pomoże.

Dziękuję za odpowiedź,

Ok faktycznie miałeś rację to poprzez te ustawienie Uddeim należało zrobić, przekombinowałem;p

W uddeim zablokowałem tylko możliwość wysyłania do registered i registered_plus i zwykli zarejestrowani nie mogą już wysyłać.

Mam grupę : registered i grupę - registered_plus

Teraz grupa registered_plus ma możliwość wysyłania wiadomości do grupy registered i registered_plus

A grupa registered - nie może wysyłać zarówno do registered ani registered_plus

Dzięki i pozdro