PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcie w galerii jako odnośnik do artykułu



basta261
22-04-2012, 16:33
Witam.
Ostatnio dręczy mnie problem, którego za nic nie mogę rozwiązać. Czy istnieje komponent/moduł/dodatek do joomla 1.5, który tworzy galerię zdjęć z odnośnikami do konkretnych artykułów?
Chodzi o to aby dane zdjęcie (lub kika zdjęć) w galeri zawierało link do artykułu, którego dotyczy.
Z góry dziękuję za pomoc.

Gall Anonim
22-04-2012, 19:28
Czy istnieje komponent/moduł/dodatek do joomla 1.5, który tworzy galerię zdjęć z odnośnikami do konkretnych artykułów?
istnieje :D

basta261
22-04-2012, 21:10
Fakt... Mogłem nieco inaczej sformułować pytanie :D Ale zawsze to jakiś krok do przodu...
Jeśli coś tak wspaniałego istnieje to jaką nosi nazwę? Ewentualnie prosze o jakieś namiary na tego typu dodatki :)

Gall Anonim
22-04-2012, 22:16
Określ dokładnie sposób funkcjonowania - są moduły w który linkuje się fotki, są moduły które tworzą przegląd z fotkami i jest szereg innych możliwości - można na ścianie fotek tworzyć połączenia linkami itd, itp - określ się

basta261
22-04-2012, 22:52
Chciałbym żeby zdjęcie zawierało (np. w opisie) aktywny odnośnik do wybranego artykułu. Przykładowo ładuję zdjęcie i mam możliwość powiązania go wybierając z listy dany artykuł.
W pozycjach menu (Joomla 1.5) jest możliwość stworzenia zakładki, która jest przeglądem artykułów w danej kategorii. W ustawieniach jednym kliknięciem wybiera się kategorie - chciałbym w taki prosty sposób (o ile to możliwe) wybierać artykuł, z którym zdjęcie ma być powiązane.